TERÉNNÍ PEČOVATELSKÁ SLUŽBA POMÁHÁ SENIORŮM A NEMOCNÝM

0

Již několikrát jste měli možnost v místních periodikách číst o naší terénní pečovatelské službě. Rádi bychom se vám připomněli znovu a zároveň tímto nabídli široké veřejnosti naše služby. Cílem terénní pečovatelské služby je pomoc osobám se sníženou soběstačností a seniorům přímo v jejich přirozeném domácím prostředí. Náplní naší práce je pomoc při zvládání běžných úkonů denní potřeby. Naším cílem je důstojné prožití všedních dnů. Pomůžeme s úklidem domácnosti, zajištěním nákupu a léků, dovozem oběda, pomůžeme s hygienou, pochůzkou po úřadech a zajistíme mnoho dalších činností.

Další službou je možnost pobytu v centru denních služeb, které se nachází v budově Zdravotně sociálních služeb v ulici 28. října. Dopravu uživatelů do centra zabezpečujeme vozidly terénní pečovatelské služby. Kvalifikované  a vzdělané  pečovatelky s klienty provádí různé aktivity, například cvičení, paměťové hry, ruční práce atd. Je jim zde zprostředkován přirozený styk s jejich vrstevníky a naší odměnou je jejich úsměv na tváři a slova: Děkuji a zítra na shledanou, se kterými se loučí při odjezdu domů.

Podrobnější informace o službách najdete na www.zsst.cz (v sekci terénní pečovatelská služba a centrum denních služeb). Vaše dotazy rádi zodpovíme na tel. 481 322 814, 777 767 870.
                         
Eva Cinková, vedoucí terénní pečovatelské služby a centra denních služeb

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.