VOLBY ANEB VELKÁ ŠACHOVÁ PARTIE NA PĚT PÍSMEN

0

AktualizovánoMáme z Turnova ovlivňovat, kudy povede R35? Máme z Turnova ovlivňovat, kudy povede silniční průtah na Semily? Máme z Turnova ovlivňovat, jestli dojde či nedojde k likvidaci zdejšího středního školství, protože městu reálně hrozí, že přestane být vnímáno jako centrum vzdělanosti? Máme si nechat diktovat, jakým směrem se má Turnovsko dále rozvíjet, aniž by se nás na to někdo ptal? Máme z Turnova ovlivňovat osud naší nemocnice? Máme si nechat zavřené dveře v sekretariátech rozhodujících politických stran? Máme si nechat zavřené dveře na ministerstvech, zdravotních pojišťovnách a dalších státních orgánech?

Jestli souhlasíte s tezí, že když v pátek 12. a v sobotu 13. října zůstanete doma, protože váš hlas v současném marasmu české politiky stejně nic neznamená, tak potom neplačte, až dálnice R35 půjde centrem města, až stejným centrem půjde i obchvat na Semily, až nám tady zůstanou jen základní školy a ze středních jen odborná učiliště, až do Turnova nepřijde žádná významnější finanční dotace, až o Turnov nezakopne žádný z významnějších politiků…
 
My tohle nechceme, proto ke krajským a senátním volbám půjdeme. Vybereme si z nabídky dvaceti politických stran a hnutí a deseti uchazečů o senátorský post ty, kteří jsou nám nejbližší. A v případě krajských voleb budeme tvrdě kroužkovat všechny zástupce Turnova na kandidátce, protože ani první, páté či šesté místo na kandidátce nemusí být místo postupové do krajského zastupitelstva! Myslíme si, že v krajských volbách je z čeho vybírat, osobnosti Turnovska na jednotlivých kandidátkách jsou, jestliže je nepodpoříme zakroužkováním, tak máme na další čtyři roky, kdy se bude rozhodovat o bytí a nebytí celého regionu na celé další desetiletí, jednoduše smůlu. Můžeme si zalézt do svých ulit a tam plakat, jak to, že je na tom Turnovsku tak špatně!

Turnovsko je velký region s dostatkem voličů, abychom prosadili naše zástupce! A nástroj zvaný „kroužkování“  tuto sílu může ještě zvýšit!
Naopak – při malém počtu voličů – mohou být naši kandidáti i na čelních místech kandidátek „vykroužkováni“ ve prospěch jiných!

Udržme Turnovsko ve hře! Chce to jen udělat kroužek a vhodit lístek!!!

Signatáři občanské výzvy:
MUDr. Martin Hrubý, radní a zastupitel města Turnova
Pavel Charousek, novinář a fotograf

Připojit se pod tuto výzvu můžete tím, že 12. a 13. října půjdete k volbám, využijete svého práva a projevíte svůj občanský postoj.

Aktualizace 9. října:

n201210092052_akt_31_012_vyzvaOsm tisíc lístků na podporu občanské společnosti
Díky pochopení turnovské tiskárny Unipress jsme doslova za několik hodin získali 8 tisíc vytištěných lístků občanské výzvy k nadcházejícím krajským volbám. Ty, díky pochopení pracovníků turnovské pošty, budou rozneseny v příštích dvou dnech v Turnově a okolních obcích. Jako občané máme před volbami čistý stůl, víc jsme udělat v tuto chvíli nemohli. A co vy?

Text, který někteří z vás najdou ve svých poštovních schránkách:
TURNOVANÉ, NEDOPUSŤTE, ABY V LIBERCI ROZHODOVALI BEZ NÁS!
Turnovsku akutně hrozí, že jeho zastoupení v Zastupitelstvu Libereckého kraje bude minimální. Přitom se v Liberci rozhoduje o našem každodenním životě. Jestli Vám není jedno, co se stane s turnovskou nemocnicí, jestli Vám není jedno, kudy povede průtah na Semily či R35, jestli Vám není jedno, že z Turnova zmizí tradiční střední školy, jestli Vám není jedno, že do Turnova nepoplynou finanční dotace, tak využijte svého občanského práva

* Jděte 12. a 13. října ke krajským volbám
* Volte strany, které jsou Vám blízké
* Bezpodmínečně ale na kandidátních listinách „zakroužkujte“ všechny kandidáty z Turnovska (nejvýše čtyři)

Ukažme svoji sílu, ukažme, že Turnovsko je region, se kterým se v Liberci musí počítat! Udržme Turnovsko ve hře! Chce to jen udělat kroužek a vhodit lístek!!!
Signatáři občanské výzvy:
MUDr. Martin Hrubý, radní a zastupitel města Turnova
Pavel Charousek, novinář a fotograf

Související články (celkem 30)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.