PATRNERSTVÍ FIRMY KAMAX A MĚSTSKÉ SPORTOVNÍ TURNOV; VZPOMÍNKA NA LUDVÍKA KOŠKA

0

„V souvislosti s výstavbou sportovně rekreačního areálu Maškova zahrada Turnov uzavřela firma KAMAX s. r. o., výrobce a prodejce vysokopevnostních spojovacích součástí pro automobilový průmysl a jedna z největších společností na Turnovsku, partnerství s Městskou sportovní Turnov s. r. o. a stala se generálním partnerem sportovně rekreačního areálu Maškova zahrada pro následujících pět let,“ uvedla Martina Drahoňovská ze společnosti Kamax.

Součástí tohoto dlouhodobého partnerství je podle ní i spojení jména společnosti s výše uvedeným areálem a jeho zviditelnění směrem k veřejnosti prostřednictvím reklamy. Logo firmy KAMAX tak provází návštěvníky celým areálem. „Není to poprvé, kdy se KAMAX zapojuje do sponzorství, jedná se ale o premiéru z pohledu finančního rozsahu projektu a také jeho doby trvání,“ uvádí Drahoňovská. Firma KAMAX chce tímto partnerstvím dát najevo ochotu podílet se na společenském dění v místě svého působení a vyjádřit tak i svou společenskou zodpovědnost k městu a regionu. „Věříme, že tyto aktivity podpoří pozitivní vnímání naší firmy v Turnově a jeho okolí a že přispějeme k dalšímu rozvoji našeho regionu,“ dodává Drahoňovská.

201612131416_zap_315_2016_kosek

Jak doplnil jednatel Městské sportovní Turnov Jindřich Kořínek, jedná se o první smlouvu toho druhu a finančního objemu, kterou městská společnost uzavřela. Mluvíme o částce ve výši 20 tis. euro ročně, která poslouží zkvalitnění našich sportovišť. „Velmi si této podpory vážíme a doufám, že nejde o poslední podporu sportu ve městě. V této souvislosti také řešíme umístění výrazného světelného nápisu na objektu zimní stadionu. Bude na něm Stadion Ludvíka Koška,“ dodává na vysvětlenou Kořínek pro ty, kteří měli obavu, že se změní oficiální název zimního stadionu.

201612131416_zap_316_2016_kosek

V souvislosti s Ludvíkem Koškem, pilotem RAF, který zahynul na II. světové války v Anglii, se v sobotu 10. prosince vpodvečer uskutečnila před zimním stadionem pietní akce, při které bylo vzpomenuto 100. výročí narození tohoto hrdiny a předválečného všestranného turnovského sportovce, zejména pak hokejisty. Vzpomenout na něho přišli zástupci rodiny, kteří žijí v Jablonci nad Nisou, o významu této osobnosti pohovořil starosta města Tomáš Hocke, na místě se sešli i další významní hosté a členové klubů vojenské historie.

201612131416_zap_317_2016_kosek

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.