HAS, CO TĚ (NE) PÁLÍ XII. – ŠŤASTNÁ TŘINÁCTKA?!

0

Před třinácti měsíci byl oficiálně spuštěn zpravodajský server TvA. Na něco je to doba příliš krátká, na stručné, prvotní hodnocení ale nicméně dostatečná. Před víc než rokem jsem si nekladl příliš vysoké cíle, snahou bylo přijít s novým formátem zpravodajství, kdy zájemce o dění na Turnovsku bude mít denně k dispozici základní přehled událostí. „Jestli do konce roku bude návštěvnost kolem tří až pěti set lidí denně, bral bych to jako splněný sen, protože by to znamenalo, že je tu pár lidí, kteří aktuální zpravodajství ocení,“ říkal jsem si vloni v březnu.

Vize se prakticky vyplnila, návštěvnost TvA stoupá. Od ledna 2008 je server doplněn zpravodajskými novinami, které jsou určeny především lidem, kteří z různých důvodů na internet nechodí, v novinách je také ve větší míře uplatněna regionální inzerce, která s nákladem novin 10 tisíc výtisků do domácností v regionu má slušnou odezvu.

Co tedy bylo před víc než rokem nastartováno, zdá se, že funguje. Ambice a cíle na nejbližší období nejsou nijak přehnané. Vždy jsem kladl důraz na každodenní systematickou práci, takže žádné převratné novinky nečekejte. Tou hlavní z poslední doby bylo spuštění partnerského serveru iTurnovsko.cz, který je profilován jako základní nabídka kontaktů v regionu a postupně se na něm budou objevovat také různé zajímavosti, rady, rozhovory ad.

n200803270933_zap_144_08_tvaSamozřejmostí budou ještě drobná vylepšení serveru TvA, s webmasterem a kolegou Martinem Beksou například hledáme, jak na stránkách co nejvhodněji zobrazit počítadlo přístupů ad. Na přiloženém obrázku vidíte návštěvnost v měsíci březnu. Je tu zaznamenán také zatímní rekord návštěvnosti TvA, když 25. března sem „přišlo“ 1528 čtenářů. A to je na úzce regionálně profilovaný server docela dost, co myslíte? A že je tu několik dnů, kdy návštěvnost překročila magickou tisícovku, to je pro autora opravdu příjemné zjištění, to mi věřte (a děkuji za to vám všem!, zvláště ještě spolupracovníkům Petru Kučerovi a Vlastíku Brůčkovi, kteří nabídku článků zajímavě doplňují).

A na tomto místě bych uvítal reakci vás, čtenářů. Je pro vás server přehledný? Proč sem chodíte, co zde nejvíce hledáte? Hledáte něco a nenacházíte? Pište prosím, proto tyhle stránky vznikly, aby se zlepšila komunikace mezi lidmi…

Související články (celkem 20)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.