FESTIVAL STŘELNICE 2009

0

Úctyhodných 5 615 návštěvníků zavítalo na pořady v Kulturním centru Střelnice od loňského listopadu do konce června (koncerty, kurzy, přednášky…). Dalších 10 330 návštěvníků přišlo na akce jiných pořadatelů (plesy, diskotéky, semináře, přednášky, koncerty…). „Co bylo v první roce provozu nejtěžší? Z mého pohledu to bylo především přijmout fakt, že nová Střelnice tak, jak byla navržena a postavena a vybavena moderními technologiemi, nabízí prostředí nesrovnatelné se starou Střelnicí, se sálem SUPŠ ve Skálově ulici a kulturním domem v Pěnčíně, ale vše je vyváženo cenou, za kterou je tento objekt provozován.To musíme mít na zřeteli my v kulturním centru při sestavování programu, právě tohle řešíme s každým novým zájemcem o pronájem,“ uvedla pracovnice KCT Lada Kefurtová.

Podle ní byl asi zatím nejúspěšnější akcí koncert Čechomoru, jinak zcela vystihl hlad po zábavě pan Lahoda a jeho diskotéky pro střední generaci, které jsou bezkonkurenčně vyprodané. Na jaře se do Turnova vracejí i taneční, kulturní nabídka je díky Střelnici jednoznačně pestřejší a různorodější.

Festival k výročí prvního roku provozu nového kulturního centra. Všechny akce se konají v KC Střelnice:

 

Sobota 24. října

* FREE JAZZ – jazzová přehlídka. Hrají Mothers Follow Chairs, Pitch Bender a domácí Lédl Jazz Quintet. Začátek v 19.00 hodin. POZOR!!! Přehlídka byla zrušena pro nezájem veřejnosti!!!

 

Středa 28. října

* PODZIMNÍ TRHY. V nabídce bude podzimní i předvánoční zboží. Můžete si zde pořídit různé stylové doplňky či ozdoby do bytu, jakož i první dárky na Vánoce. Náměstí B. J. Horáčka od 9.00 do 15.00 hodin.

* PANDEMONIUM. Inscenované čtení původního českého komiksu. Režie Filip Homola, hrají Michaela Homolová, Tomáš Bělohlávek, Tomáš Holý, Filip Homola a Vít Peřina. Večer pokračuje koncertem skupiny Bellamy Moon. Začátek v 19.00 hodin.

 

Čtvrtek 29. října

* TRABAND. Koncert příjemné „ulítlé“ skupiny s frontmanem Jardou Svobodou. Začátek ve 20.00 hodin.

 

Pátek 30. října

* ABBA WORLD REVIVAL. Nejúspěšnější revivalová skupina využívá kromě hudby i podobnosti kostýmů, líčení, jevištního ztvárnění jednotlivých skladeb. Jako předkapela vystoupí skupina Hitfakers. Začátek ve 20.00 hodin.

 

Sobota 31. října

* IRSKÝ BÁL. Tanec a zábava v rytmu živé irské hudby. Začátek ve 20.00 hodin.

 

Neděle 1. listopadu

* DĚTSKÝ KARNEVAL. Halloweenská veselice v podzimní náladě pro děti každého věku. Tanec a zábavu připravuje TaPŠ ILMA. Začátek ve 14.00 hodin.

Související články (celkem 19)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.