NARYCHLOFEST I LIVE! LÉTO 2020 V MALÉ SKÁLE MAJÍ ZA SEBOU PRVNÍ KONCERTY

0

První ze série letních koncertů pořádaných pod názvem NARYCHLOFEST v areálu pivovaru Rohozec se uskutečnil v neděli 5. července. Ve svátečním podvečeru se na krásně zrekonstruovaném nádvoří Pivovaru Rohozec rozezněly hity britské rockové legendy QUEEN v tom nejkvalitnějším podání, jaké jen může jakákoliv Queen tribute band nabídnout. Queenie v čele s Michaelem Kluchem jsou skutečně světoví.
Zakládají si na přesném a autentickém pojetí písní Queen, a tak jejich vystoupení mohlo mezi nadšenými fanoušky vyvolat pocit, jako by Freddie Mercury nikdy nezemřel. „Na super večeru se podepsaly i kvalitní zvuk a pódiové osvětlení, za což patří dík Michalu Novotnému a Jirkovi Baštovi. Přálo nám i krásné počasí, a tak vyprahlým návštěvníkům jistě přišlo vhod občerstvení zajištěné pivovarem. Určitě potěšila i velice příznivá cena výborného čepovaného Skaláku,“ přiblížil za pořadatele Aleš Vinš. V dalším koncertu se zde 24. července představí legendární punková kapela VISACÍ ZÁMEK s předkapelou CURLIES. Koncert začíná ve 20.00, areál bude otevřen od 19.00, vstupenky v předprodeji v síti Ticketlive, v Turnově v trafice U Vildy a v Pivovaru Rohozec. Do konce prázdnin tady zahrají ještě kapely Chinaski a Harlej.

V neděli 5. července bylo také prvním koncertem zahájeno festivalové dění v Malé Skále, zpěvačka ANNA K. přilákala několik stovek svých příznivců. Pavel Mikez za pořadatele vyjádřil s prvním vystoupením série spokojenost, přichystáno je zde celkem devět koncertů skupin jako jsou Čechomor, Walda Gang, Škwor, Žlutý pes, David Koller Band ad. Ve čtvrtek 9. července se zde představí Pokáč.
V neděli 6. září se tu uskuteční další ročník Maloskalské noci, která se nemohla uskutečnit v červnu. Vstupenky zakoupíte v předprodeji mj. na www.maloskalskanoc-vstupenky.cz.

 

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.