TRAKTORIÁDA VYSKEŘ 2015 – SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY

0

V sobotu 25. dubna 2015 pořádá Automotoklub Vyskeř na nouzové ploše polního letiště 9. ročník FUCHS OIL Traktoriády. Přejímky strojů začínají od 7.00 hodin, v 8.00 hodin je start jízdy zručnosti – slalomu a v 11.00 hodin je start hlavního závodu – jízdy souměrnosti. Soutěž je vypsána pro dvě kategorie malotraktorů s pohonem jedné a obou náprav a dvě kategorie velkých traktorů – továrních do roku výroby 1970 (veteráni) a od roku 1971 po současnost. Letos je navíc nově vypsána i kategorie žen. Pro děti do 9 let je od 10.00 do 12.00 hodin připraven závod šlapacích traktůrků, dále se mohou zúčastnit soutěže v kreslení „Namaluj traktor“ a skládání puzzle s motivem traktorů. Od 10.00 hodin budou probíhat fotolety s NISA AIR v třímístném vrtulníku. Ke zhlédnutí bude i současná zemědělská technika New Holland, Casse, John Deer a zahradní technika od firem Honda, VARI, Stiga, MTD, AGS ad.

V doprovodném programu vystoupí bubenická skupina BARREL BATTERY využívající zvuku brazilských bubnů a postupů tradičních brazilských bubenických orchestrů. K vidění bude i ukázka práce s motorovou pilou při dřevosochání. Od 10.00 do 14.00 hodin bude pro veřejnost otevřena na vrchu kopce stojící kaple sv. Anny z roku 1830. V letošním roce pořadatel opět vyhlašuje diváckou FOTOSOUTĚŽ. Více informací na www.amkvysker.webnode.cz.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA 9. ROČNÍK FUCHS OIL TRAKTORIÁDY VYSKEŘ
Pět vylosovaných čtenářů obdrží po dvou vstupenkách, stačí odpovědět výhradně písemně (nikoli e-mailem) na otázku: Jaký je název letos nově vypsané kategorie?
Odpověď pošlete či doručte na adresu redakce TvA (Nádražní 1092, 511 01 Turnov) nejpozději do středy 22. dubna do 16.00 hodin. Na obálku napište heslo „Traktoriáda“ a nezapomeňte uvést své jméno, adresu a  telefonní číslo!

Související články (celkem 33)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.