TRAKTORIÁDA VYSKEŘ 2023: SOUTĚŽ O VSTUPENKY

0

Automoto klub Vyskeř pořádá v sobotu 22. dubna na účelové ploše letiště Vyskeř 16. ročník Traktoriády. Jejím generálním partnerem je společnost L. CH. Oil s. r. o., která v rámci programu uspořádá i „Den otevřených dveří“. Ze svého rozpočtu tuto akci podporuje i Liberecký kraj.

Traktoriáda je vypsána celkem pro pět kategorií: M1 – malotraktor 4×2, M2 – malotraktor 4×4, T3 – tovární traktory do roku 1970, T4 – tovární traktory od roku 1971 a Ž1 – ženy. Přejímky strojů začínají v 7.45 hod., od 8.00 hodin se jede jízda zručnosti ‒ slalom a v 11.00 hod. startuje hlavní závod – dvě jízdy souměrnosti. Závod šlapacích traktůrků pro děti do 9 let se koná od 10.00 do 12.00 hodin.

K vidění bude i současná zemědělská a zahradní technika od Seco, Solis, Stiga, Vari, komunální technika John Deere a minibagry od firmy Günter Grossmann.
V doprovodném programu předvede Martin Kučera práci s motorovou pilou při dřevosochání. Probíhat budou i fotolety s NISA AIR v třímístném vrtulníku. Pro veřejnost bude od 10.00 do 14.00 hodin otevřena kaple sv. Anny.
Další informace na: facebook.com/AMKVysker.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY
Pět vylosovaných čtenářů obdrží vždy po třech vstupenkách na akci a dárkové balení piv od Pivovaru Rohozec. Chcete se soutěže zúčastnit? Stačí odpovědět písemně nebo e-mailem na otázku: Kdo Traktoriádu pořádá? Odpověď zašlete e-mailem na adresu info@turnovskovakci.cz, nebo pošlete či doručte písemně na adresu redakce TvA (Nádražní 1092, 511 01 Turnov) nejpozději do středy 19. dubna 2023 do 16.00 hodin. Na obálku či do předmětu e-mailu napište heslo „Traktoriáda 2023“ a nezapomeňte uvést své jméno, odkud jste a telefonní číslo!

Související články (celkem 32)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.