11. FUCHS OIL TRAKTORIÁDA VYSKEŘ 2017, SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY

0

Letošní 11. ročník FUCHS OIL TRAKTORIÁDY, který pořádá Automotoklub Vyskeř, se koná v sobotu 22. dubna. Tento rok je zároveň rokem 50. výročí od založení klubu. Traktoriáda je vypsána pro dvě kategorie malotraktorů s pohonem jedné a obou náprav a pro dvě kategorie traktorů – továrních do roku výroby 1970 a od roku 1971 po současnost a samostatnou kategorii pro ženy. Přejímky strojů začínají v 7.30 hod., v 8.15 hod. je start jízdy zručnosti a v 11.00 hod. startuje hlavní závod – dvě jízdy souměrnosti.

Děti do 9 let se mohou zúčastnit od 10.00 do 12.00 hodin závodu šlapacích traktůrků. Dále je pro ně připravena soutěž v kreslení „Namaluj si svůj traktor“, projížďka na koních ad. Na ploše letiště bude ke zhlédnutí historická technika mj. ze sbírky manželů Švejdových z Horních Habartic, dva ruské kloubové osmiválcové traktory Kirovec K-700 (z r. 1974) a K-700A (z r. 1986). Současná zemědělská technika od firem John Deer, New Holland a zahradní technika od firem Honda, VARI, Stiga, MTD, AGS.

V doprovodném programu vystoupí bubenická skupina BARREL BATTERY využívající zvuku brazilských bubnů. Martin Kučera předvede práci s motorovou pilou při dřevosochání. Probíhat budou i fotolety s NISA AIR v třímístném vrtulníku. Od 10.00 do 14.00 hodin bude pro veřejnost otevřena kaple sv. Anny nad Vyskří. Pořadatel opět vyhlašuje i diváckou fotosoutěž. Více informací na: www.amkvysker.webnode.cz

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA 11. ROČNÍK FUCHS OIL TRAKTORIÁDY VYSKEŘ
Pět vylosovaných čtenářů obdrží vždy po dvou vstupenkách, stačí odpovědět výhradně písemně (nikoli e-mailem) na otázku: V kterém roce byl založen AUTOMOTOKLUB VYSKEŘ?
Odpověď pošlete či doručte na adresu redakce TvA (Nádražní 1092, 511 01 Turnov) nejpozději do čtvrtka 20. dubna do 16.00 hodin. Na obálku napište heslo „Traktoriáda“ a nezapomeňte uvést své jméno, adresu a hlavně telefonní číslo!

Související články (celkem 22)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.