VÝHERCI SOUTĚŽE O VOLNÉ VSTUPENKY NA VYSKEŘSKOU TRAKTORIÁDU

0

V sobotu 21. dubna pořádá Automoto klub Vyskeř – v roce 45. výročí svého založení – FUCHS OIL Traktoriádu (6. ročník). Populární setkání se uskuteční v prostorách polního letiště na Vyskři, pravidelně na akci zavítá až pět tisíc lidí. Vypsány jsou čtyři kategorie, dvě z nich pro malotraktory domácí výroby s pohonem jedné nebo dvou náprav a dvě pro traktory tovární do roku výroby 1970 (veteráni) a od roku výroby 1971 po současnost. Přejímka strojů a prezentace jezdců na nouzové ploše místního letiště je od 7.00 hodin, od 8.00 hodin začíná jízda zručnosti a od 11.00 hodin hlavní závod – jízda souměrnosti. Pro děti do 9 let je připravena kategorie šlapacích traktůrků.

Na stránkách TvA jsme při této příležitosti připravili soutěž o volné vstupenky. Pět vylosovaných čtenářů obdrželo vždy po dvou volných vstupenkách a další ceny od pořadatele v podobě triček a třeba sady piv z pivovaru Rohozec v dárkovém balení. Celkem se soutěže zúčastnilo 73 čtenářů.

Vylosováni byli (na snímku zleva): Radek Šimon z Jenišovic, Jan Seiwald z Havlovic, Iva Hadravová z Turnova, Hana Patráková z Doubravice (tu při předání zastoupila Kristýna Zakouřilová) a Jaroslav Jirkovec z Libuně (při předání ho zastoupila Petra Kocourková). Úplně vpravo je zástupce pořadatele Jan Kozák.

Související články (celkem 32)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.