FUCHS OIL TRAKTORIÁDA VYSKEŘ 2013: SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY

0

V sobotu 20. dubna pořádá Automotoklub Vyskeř v AČR již 7. ročník FUCHS OIL TRAKTORIÁDY. Traktoriáda se koná na „nouzové ploše polního letiště na Vyskři“ a je vypsána pro tyto kategorie: malotraktory domácí výroby – pohon jedné nebo obou náprav, traktory tovární výroby (veteráni) do roku výroby 1970 a traktory tovární výroby od roku 1971 po současnost. Přejímka strojů a prezentace jezdců je od 7.00 hodin, od 8.00 hodin začíná jízda zručnosti – slalom a v 11.00 hodin startuje hlavní závod – jízda souměrnosti. Pro děti do 9 let je od 12.00 hodin připravena kategorie šlapacích traktůrků.

Ke konci března je již přihlášeno 25 jezdců, mj. i nově založený Traktorteam Český ráj s jezdci z Libošovic, Plhova a Spařenců. Další informace na www.amkvysker.ic.cz.

CHCETE VYHRÁT VSTUPENKY NA LETOŠNÍ TRAKTORIÁDU?
Pořadatelé do soutěže věnovali celkem deset volných vstupenek. Pět výherců obdrží vždy dvě volné vstupenky na akci. Do losování o volné vstupenky postoupíte velmi jednoduše, stačí, abyste do čtvrtka 18. dubna do 16.00 hodin na adresu redakce TvA (Nádražní 1092, 511 01 Turnov) doručili v písemné formě (nikoli e-mailem!) odpověď na jednoduchou otázku: Jaký je název nově založeného a na Traktoriádu přihlášeného teamu? Výhercům budou vstupenky předány osobně v pátek 19. dubna.

Související články (celkem 18)

Sdílet

Autor článku

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.