FUCHS OIL TRAKTORIÁDA VYSKEŘ 2013: SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY

0

V sobotu 20. dubna pořádá Automotoklub Vyskeř v AČR již 7. ročník FUCHS OIL TRAKTORIÁDY. Traktoriáda se koná na „nouzové ploše polního letiště na Vyskři“ a je vypsána pro tyto kategorie: malotraktory domácí výroby – pohon jedné nebo obou náprav, traktory tovární výroby (veteráni) do roku výroby 1970 a traktory tovární výroby od roku 1971 po současnost. Přejímka strojů a prezentace jezdců je od 7.00 hodin, od 8.00 hodin začíná jízda zručnosti – slalom a v 11.00 hodin startuje hlavní závod – jízda souměrnosti. Pro děti do 9 let je od 12.00 hodin připravena kategorie šlapacích traktůrků.

Ke konci března je již přihlášeno 25 jezdců, mj. i nově založený Traktorteam Český ráj s jezdci z Libošovic, Plhova a Spařenců. Další informace na www.amkvysker.ic.cz.

CHCETE VYHRÁT VSTUPENKY NA LETOŠNÍ TRAKTORIÁDU?
Pořadatelé do soutěže věnovali celkem deset volných vstupenek. Pět výherců obdrží vždy dvě volné vstupenky na akci. Do losování o volné vstupenky postoupíte velmi jednoduše, stačí, abyste do čtvrtka 18. dubna do 16.00 hodin na adresu redakce TvA (Nádražní 1092, 511 01 Turnov) doručili v písemné formě (nikoli e-mailem!) odpověď na jednoduchou otázku: Jaký je název nově založeného a na Traktoriádu přihlášeného teamu? Výhercům budou vstupenky předány osobně v pátek 19. dubna.

Související články (celkem 22)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.