JOHN DEERE TRAKTORIÁDA 2018. SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY

0

Již 12. ročník akce se koná v sobotu 21. dubna tradičně na polním letišti na Vyskři a v jeho okolí. Hlavním sponzorem letošního ročníku je nově STROM Praha, a. s., středisko Paceřice. Traktoriáda je vypsána celkem pro pět kategorií (dvě kategorie malotraktorů, dvě kategorie továrních traktorů a kategorii žen.

Přejímky strojů začínají v 7.45, od 8.00 probíhá jízda zručnosti – slalom a v 11.00 hodin startuje hlavní závod – dvě jízdy souměrnosti. Závod šlapacích traktůrků pro děti do 9 let se koná od 10.00 do 12.00 hodin, dále se děti mohou zúčastnit soutěže v kreslení „Namaluj traktor“, připravena je pro ně i projížďka na koních, malování na obličej.
Na ploše letiště bude k vidění současná zemědělská technika od John Deere, zahradní technika od Seco, Honda, VARI, Stiga ad. V doprovodném programu vystoupí Veronika Klimešová (dogdancing) a bubeníci z BARREL BATTERY, Martin Kučera předvede práci s motorovou pilou při dřevosochání, ve spolupráci s NISA AIR budou probíhat fotolety ve třímístném vrtulníku a pro veřejnost je od 10.00 do 14.00 hodin otevřena i kaple sv. Anny nad Vyskří. Pořadatel Traktoriády – AUTOMOTOKLUB VYSKEŘ – vyhlašuje i tradiční diváckou fotosoutěž. Další informace na www.amkvysker.webnode.cz.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY
Pět vylosovaných čtenářů obdrží po dvou vstupenkách, stačí odpovědět písemně nebo e-mailem na otázku: Pro celkem kolik kategorií je letošní 12. ročník Traktoriády vypsán?
Odpověď zašlete e-mailem na adresu info@turnovskovakci.cz, nebo pošlete či doručte písemně na adresu redakce TvA (Nádražní 1092, 511 01 Turnov) nejpozději do čtvrtka 19. dubna do 16.00 hodin. Na obálku či do předmětu e-mailu napište heslo „Traktoriáda 2018“ a nezapomeňte uvést své jméno, odkud jste a telefonní číslo!

Související články (celkem 27)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.