TRAKTORIÁDA 2022 ANEB SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY

0

Po dvouleté pauze v sobotu 23. dubna na účelové ploše letiště Vyskeř proběhne již 15. ročník oblíbené Traktoriády. Akci pořádá AMK Vyskeř, generálním partnerem je společnost L.CH. Oil s. r. o., největší „agro“ setkání v regionu podporuje ze svého rozpočtu i Liberecký kraj.

Traktoriáda je vypsána celkem pro pět kategorií: M1 – malotraktor 4×2, M2 – malotraktor 4×4, T3 – tovární traktory do roku 1970, T4 – tovární traktory od roku 1971 a kategorii Ž1 – ženy. Přejímky strojů začínají v 7.45 hod., od 8.00 hod. se jede jízda zručnosti ‒ slalom a v 11.00 hodin startuje hlavní závod – dvě jízdy souměrnosti.

Závod šlapacích traktůrků pro děti do 9 let je připraven od 10.00 do 12.00 hodin. Dále se děti mohou zúčastnit soutěže v kreslení – Namaluj traktor, připravena je pro ně i projížďka na koních, malování na obličej, sláma či pískoviště. K vidění bude i současná zemědělská a zahradní technika, vystavovateli jsou mj. firmy Seco, Solis, Stiga, Vari, nebo čtyřkolky od Moto & Quad Shop Outdoor.

V doprovodném programu předvede Martin Kučera s kolegou práci s motorovou pilou (dřevosochání). Probíhat budou i fotolety s NISA AIR v třímístném vrtulníku. Pro veřejnost bude od 10.00 do 14.00 hod. otevřena kaple sv. Anny z roku 1830.
Další informace na: facebook.com/AMKVysker/.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY
Pět vylosovaných čtenářů obdrží vždy po třech vstupenkách na akci a drobnosti od Pivovaru Rohozec. Chcete se soutěže zúčastnit? Stačí odpovědět písemně nebo e-mailem na otázku: Kdo Traktoriádu pořádá?
Odpověď zašlete e-mailem na adresu info@turnovskovakci.cz, nebo pošlete či doručte písemně na adresu redakce TvA (Nádražní 1092, 511 01 Turnov) nejpozději do středy 20. dubna 2022 do 16.00 hodin. Na obálku či do předmětu e-mailu napište heslo „Traktoriáda 2022“ a nezapomeňte uvést své jméno, odkud jste a telefonní číslo!

 

Související články (celkem 27)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.