TRAKTORIÁDA 2019, SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY

0

Automotoklub Vyskeř pořádá v sobotu 27. dubna na ploše polního letiště JOHN DEERE TRAKTORIÁDU 2019. Jejím generálním partnerem je STROM Praha, Středisko Paceřice, a hlavním partnerem L.CH. Oil s. r. o. Letošní 13. ročník Traktoriády podporuje ze svého rozpočtu Liberecký kraj, záštitu nad ní převzala statutární náměstkyně hejtmana Jitka Volfová.

Traktoriáda je vypsána celkem pro pět kategorií (dvě kategorie malotraktorů, dvě kategorie traktorů a samostatnou kategorii pro ženy). Přejímky strojů začínají v 7.45 hod., od 8.00 hod. je na programu jízda zručnosti a v 11.00 hodin startuje hlavní závod – dvě jízdy souměrnosti.

Závod šlapacích traktůrků pro děti do 9 let se koná od 10.00 do 12.00 hodin. Dále se děti mohou zúčastnit soutěže v kreslení „Namaluj traktor“, připravena je pro ně i projížďka na koních, malování na obličej, sláma či pískoviště. K vidění bude i současná zemědělská a zahradní technika od John Deere, dalšími vystavovateli jsou Seco, Oregon, Solis, Selvo, Narex.

U stánku Staněk sport Turnov bude možné otestovat elektrokola KTM – pevná i celoodpružená. V doprovodném programu vystoupí bubenická skupina Banda le Granda, Veronika Klimešová s dogdancingem, Martin Kučera předvede práci s motorovou pilou při dřevosochání. Probíhat budou i fotolety s NISA AIR v třímístném vrtulníku. Pro veřejnost bude od 10.00 do 14.00 hod. otevřena kaple sv. Anny z roku 1830.

Ve 13.30 hod. proběhne slosování divácké tomboly o tři letenky vrtulníkem (od NISA AIR) a jednu letenku EKONOMY pro vyhlídkový let horkovzdušným balonem (BAART). Pořadatelem Traktoriády bude vyhlášena i divácká fotosoutěž.
Další informace na: www.amkvysker.webnode.cz

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY
Pět vylosovaných čtenářů obdrží po dvou vstupenkách, stačí odpovědět písemně nebo e-mailem na otázku: Kdo Traktoriádu pořádá? Výherci obdrží také další drobné dárky od sponzorů.
Odpověď zašlete e-mailem na adresu info@turnovskovakci.cz, nebo pošlete či doručte písemně na adresu redakce TvA (Nádražní 1092, 511 01 Turnov) nejpozději do středy 24. dubna 2019 do 16.00 hodin. Na obálku či do předmětu e-mailu napište heslo „Traktoriáda 2019“ a nezapomeňte uvést své jméno, odkud jste a telefonní číslo!

Související články (celkem 32)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.