FUCHS OIL TRAKTORIÁDA VYSKEŘ 2014, SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY

0

V sobotu 26. dubna pořádá Automotoklub Vyskeř na nouzové ploše polního letiště 8. ročník FUCHS OIL Traktoriády. Ta je vypsána pro dvě kategorie malotraktorů s pohonem jedné a obou náprav a dvě kategorie velkých traktorů – továrních (veteráni) do roku výroby 1970 a od roku 1971 po současnost. Přejímky strojů začínají v 7.00 hodin, v 8.00 je start jízdy zručnosti – slalomu a v 11.00 hodin je naplánován start hlavního závodu – jízdy souměrnosti. Pro děti je připravena soutěž „Namaluj traktor“ a naučný stánek „Zemědělství žije“. Děti do 9 let se mohou zúčastnit závodu šlapacích traktůrků.

Ke zhlédnutí bude i prezentace Středního odborného učiliště z Hubálova, zemědělské techniky od firem John Deer, New Holland, Casse a zahradní techniky od firem Honda, VARI, Stiga, MTD, AGS ad. Od 10.00 hodin budou probíhat fotolety s NISA AIR v třímístném vrtulníku. I  v letošním roce je pořadatelem vyhlášena divácká FOTOSOUTĚŽ. Další informace na webu: www.amkvysker.ic.cz. Pro veřejnost bude také v době od 10.00 do 14.00 hodin otevřena kaple sv. Anny na vrcholu nad obcí, která byla nedávno zrekonstruována.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA 8. ROČNÍK FUCHS OIL TRAKTORIÁDY VYSKEŘ
Pět vylosovaných čtenářů obdrží po dvou vstupenkách, stačí odpovědět výhradně písemně (nikoli e-mailem) na otázku: Pro kolik kategorií malotraktorů a traktorů je celkem Traktoriáda na Vyskři vypsána?
Odpověď pošlete či doručte na adresu redakce TvA (Nádražní 1092, 511 01 Turnov) nejpozději do čtvrtka 24. dubna do 16.00 hodin. Na obálku napište heslo „Traktoriáda“ a nezapomeňte uvést své jméno, adresu a  telefonní číslo!

Související články (celkem 32)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.