BENEFIČNÍ AKCE: TURNOV RUDNÍKU

0

(Aktualizace textu, vydaného 12. června) Ve středu 19. června pořádá agentura PodNos ve spolupráci s městem Turnov benefiční akcí TURNOV RUDNÍKU na podporu této povodní poničené podkrkonošské obce. Pořadatelé by si přáli, aby tato akce neunikla pozornosti veřejnost. Umělci vystupují bez nároku na honorář. Po celou dobu na náměstí a v atriu muzea budou k dispozici kasičky na finanční sbírku. Po skončení akce se přemístí do infocentra na náměstí a podatelny městského úřadu, kde budete moci postiženým povodněmi přispět až do konce června! Další informace na tel. 724 901 387, www.pod-nos.cz.

Turnovské kulturní léto 2013 a město Turnov pořádají benefiční akci na podporu zaplavené obce Rudník:

TURNOV RUDNÍKU – SBÍRKA HOLÍNKY 2013

Středa 19. června

Náměstí Českého ráje:
14.00 – Messeráček – Základní umělecká škola Turnov, 15.00 – Čmukaři, 16.00 – Waldovy Matušky, 16.30 – Taneční a pohybová škola Ilma, 17.00 – Michal Hrůza a kapelaHrůzy, 18.00 – DeBill Heads

Atrium Muzea Českého ráje:
18.00 – Turnovanka, 19.00 – Nakafráno, 20.30 – Dědkové

Časy začátků vystoupení jsou orientační a mohou se ještě měnit.

AKTUALIZACE:

Podle jedné z pořadatelek Gábiny Šťastné z agentury PodNos akci neohrozí ani meteorology ohlašované úporné vedro, vše je připraveno, orientačně platí i časy vystoupení, přijďme na náměstí v průběhu odpoledne ukázat, že podpora povodněmi zasažených občanů nám není lhostejná!

Související články (celkem 21)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.