KULTURNOV: SVÁTEK KULTURY!

0

Turnov je velmi bohatý na kulturní spolky a aktivity všeho druhu. Průřez toho nejlepšího ze zdejší kultury nabízí již 4. ročník multižánrového festivalu KULTURNOV.

Pro každého tu bude něco. Hudební průřez od dechovky přes folk a bluegrass až po řízný rock, divadla pro děti, autorská čtení, talkshow i tanec. A to vše výhradně od umělců z Turnova a okolí. Neuvěřitelné? Nikoliv, takový prostě Turnov je!

V sobotu 5. října od 14.00 hodin se celé Kulturní centrum Střelnice již počtvrté promění ve velké festivalové rejdiště, kde budou jeho návštěvníci moci navštívit řadu vystoupení. Zkraje odpoledne bude velký sál patřit hned dvěma souborům turnovské Základní umělecké školy, totiž unikátnímu pěveckému sboru Karmínek pod vedením Jindřicha Bady, který vystoupí s doprovodnou kapelou (!), a o chvíli později se zde představí Big Band ZUŠ Turnov. Ten byl při loňském oblíbeném losování dvojic spárován s turnovským divadelním spolkem Společnost bloumající veřejnosti.

Že si nedovedete představit, jak může společné vystoupení těchto dvou těles vypadat? O důvod víc nenechat si tuhle podívanou ujít! Těšte se také na Turnovanku, DS Čmukaři, TaPŠ ILMA, Falafel, Duo Nika, Funny Grass a další. Oslava turnovské kultury. KC Střelnice od 14.00 hodin. Vstupné zdarma.

Součástí akce je také Běh Turnov. Vydat se můžete na 11 kilometrový okruh kolem města. Více na www.behturnov.weebly.com.

 

 

Průřezové video z loňského ročníku:

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.