SPORTOVIŠTĚ V MAŠKOVCE: ZBÝVÁ MĚSÍC DO DNE „D“!

0

Ve středu 28. října 2015 bude po deseti měsících stavebních prací slavnostně otevřen zimní stadion pojmenovaný po Ludvíku Koškovi ve Sportovním a rekreačním areálu Maškovy zahrady. V současné době se intenzivně finišuje na všech objektech. Areál je připojen k elektrické síti, vodovodnímu řadu a v těchto dnech bude dokončeno i připojení plynu. Položená je první vrstva asfaltu na příjezdové komunikaci a je vydlážděno parkoviště.

V interiéru jsou dokončeny veškeré hrubé stavební práce, probíhá výmalba a pokládá se gumová podlaha do chodeb a dlažba do sprch. Namontována jsou všechna okna i dveře, v exteriéru probíhá dokončení opláštění, izolace a podobně. Téměř dokončeny jsou veškeré elektroinstalace, topení, voda, plyn, dokončeny jsou též vzduchotechnika, osvětlení, ozvučení, osazeny jsou už i mantinely! Pracuje se i na sousedním koupališti, zde probíhají hrubé stavební práce, téměř dokončeno je těleso samotného bazénu.

Co nás ještě čeká do otevření zimního stadionu? Vydláždění vstup do areálu (náměstíčko), instalace veřejného osvětlení a dopravního značení. Musíme dokončit koncové prvky elektroinstalací, namontovat sedačky, skla do mantinelů, dokončit vnitřní osvětlení, instalovat ozvučení a protipožární systémy, vybavit stadion nábytkem a provést sadové úpravy v okolí zimního stadionu. Práce tedy až dost, a to už 15. října má být zahájen zkušební provoz a k dispozici bude i rolba. Se svojí budoucí prací se musí dostatečně seznámit strojníci a ledaři.

201509221350_zap_242_2015_maskovka

Máme tedy před sebou poslední měsíc příprav, abychom byli připraveni 28. října návštěvníkům areálu ukázat jeho zatím skrytou krásu. Přichystáno je slavnostní otevření za účasti hokejových osobností a hokejového utkání  HC Turnov 1931 „A“ vers. veteráni ČR. A potom spousta hodin veřejného bruslení a mistrovských zápasů…

Jindřich Kořínek, Městská sportovní Turnov, Jindrich.Korinek@email.cz

Související články (celkem 23)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.