SENÁTOR JERMÁŘ VÁS OČEKÁVÁ V NOVÉ KANCELÁŘI

0

Od nového roku každé první a třetí úterý v měsíci je v Turnově otevřena kancelář senátora Jaromíra Jermáře (ČSSD). Nově ji najdete v Muzeu Českého ráje ve Skálově ulici, a to vždy v době od 9.00 do 16.00 hodin s polední pauzou od 12.00 do 13.00 hodin. Platí i telefonní spojení na čísle 777 824 924 nebo na e-mailu: jaromir.jermar@seznam.cz. „Ještě jednou všem děkuji za přízeň, je pro mě ctí zastupovat region Mladoboleslavska a Turnovska v Senátu. Je to mé druhé funkční období, a já myslím, že poslední. Proto jsem se i vzdal funkcí v horní komoře parlamentu a chtěl bych být více mezi lidmi. Naslouchat jejich starostem a pomoci, když to bude v mé moci,“ uvedl senátor Jermář.

Ten připomněl i svá stanoviska k zásadním věcem, které jsou na Turnovsku řešeny. V otázce trasy R35 zůstává jeho názor neměnný: „I nadále si myslím, že by mezinárodní tranzitní komunikace nevratně poškodila Český ráj.“ Dalším problémem je budoucnost Panochovy nemocnice: „Možnou fúzi s libereckou krajskou nemocnicí bedlivě sleduji. Doufám, že když má Turnov v novém krajském zastupitelstvu dobré zastoupení, bude pro zdejší nemocnici vyjednána taková pozice, aby na spojení netratila. Jinak jsem slíbil řediteli Slámovi i náměstku Hrubému plnou podporu. Když budou mít pocit, že mohu někde ve prospěch turnovské nemocnice intervenovat, tak velice rád,“ zdůraznil senátor.

Závěrem přání: „Přeji všem klidné Vánoce a šťastný nový rok. Můj osobní závazek je přivést do politiky nové, slušné lidi. Při podzimní kampani jsem jich potkal hodně, přál bych si, abychom se pokusili o nápravu současné politiky, o návrat důvěry lidí v politiku a politiky, tedy o správu věcí veřejných,“ uzavřel Jaromír Jermář.

Související články (celkem 16)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.