BUDU NADÁLE PODPOROVAT SPRAVEDLIVÉ ZÁKONY A PRACOVAT PRO REGION

0

Když jsem na konci července zahajoval kampaň v Turnově a symbolicky křtil volební vozidlo jablečným moštem z Českého ráje, představil jsem zároveň způsob, jakým kampaň povedu. Pokračování přímého kontaktu s občany namísto pompézních a podbízivých akcí a billboardů na každém rohu, které vnímám jako zbytečné plýtvání penězi. Jen v rámci předvolebních setkávání jsem od srpna navštívil přes 80 obcí. V rámci potkávání se s mnoha občany našeho regionu jsem měl možnost představit jim svoji dosavadní práci v Senátu, v regionu, a svoje názory. Na těchto setkáních jsme diskutovali o tématech jako jsou neustálé zvyšování DPH, financování regionálního školství, zachování sítě nemocnic nebo důchodová reforma.

Jako senátor jsem v poslední době například odmítl zvýšení DPH i důchodovou reformu, která vyvede miliardy ze státního důchodového systému a lidem se středním nebo nízkým příjmem nebude nikterak užitečná. Chápu, že v době hospodářské krize ve světě je nutné šetřit, ale naprosto odmítám, aby úspory šly na úkor přístupu ke vzdělávání nebo ke zdravotnictví. V problematice zdravotnictví jednoznačně podporuji zachování současné nemocnice v Turnově a vedu jednání s představiteli města, nemocnice a některých zdravotních pojišťoven.

Jako zástupce našeho regionu v Senátu jsem se vždy snažil podporovat zákony, které nejsou pouze ve prospěch úzké skupiny, ale ve prospěch většiny občanů. Pokud mi občané dají znovu důvěru, chci i nadále podporovat spravedlivé zákony a hájit zájem našeho regionu.

Jaromír Jermář
senátor za Mladoboleslavsko a Turnovsko
jaromir.jermar@seznam.cz
www.jaromirjermar.cz

Reakce na článek „Rath a jeho spolupracovníci chtěli krást v mnohem větším měřítku“, otištěném v TvA a v dalších médiích:

FÉROVÁ KAMPAŇ PODLE ODS
Adolf Beznoska, kandidát na senátora za ODS, publikoval v tisku článek o korupčním jednání Davida Ratha, kde jsem spojován s jeho kauzou. Článek byl doplněn o fotomontáž snímku z položení základního kamene stavby nové interny mladoboleslavské nemocnice.
Z fotografie záhadně zmizel jeden účastník a já jsem se objevil hned vedle Davida Ratha. Tato záměrná manipulace s fotografií nejlépe vystihuje i samotný zavádějící obsah článku.
Jako senátor jsem veřejně činnou osobou, a proto se účastním řady akcí, kde jsem vyfocen se spoustou lidí. Z pozice senátora nerozhoduji o financích, rozpočtech a dotacích, a tudíž podsouvat veřejnosti, že jsem spojen s lidmi podezřelými z korupce, je nemístné a je to zcela mimo mé dlouhodobé postoje.
Nebudu zkoumat, jestli kandidáti ODS stojí někde na fotografii vedle bývalého spolustraníka a senátora Nováka, již odsouzeného za přijetí úplatku 40 milionů korun, či dalších podezřelých z této strany.
Je mi líto, že ODS posunula letošní senátní volby na samé dno politické kultury. Tam kde chybí vize a program evidentně nastupují manipulace. Volební soutěž by měla být o programech kandidátů a ne o fotomontážích. 
Česká republika a náš region, potřebují pracovité politiky a ne hašteření a podpásové útoky. Pan Beznoska podle svého vlastního sloganu tvrdí, že hraje fér. Férovost nestačí mít na plakátech, ale musíme se podle ní také chovat.
PhDr. Jaromír Jermář, senátor

(Zveřejněno v rámci předvolební inzerce)

Související články (celkem 16)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.