BEZNOSKA: JE NUTNÉ MYSLET NA NAŠE DĚTI A VNOUČATA

0

Ing. Adolf Beznoska bude v barvách ODS v říjnových senátních volbách usilovat o zisk senátního mandátu za Mladoboleslavsko a Turnovsko. * Jak hodnotíte současnou politickou a společenskou situaci?  Nejsem slepý a vím, že řada lidí na politiku nadává a já se jim v některých ohledech ani moc nedivím. Přes řadu chyb si ovšem myslím, že vytyčený směr je správný. Česká republika nesmí jít ve šlépějích nezodpovědných států a vlád, které přivedly své občany k bankrotu a chudobě. Současné generace nesmí být sobecké a myslet pouze na sebe. Již dnes je totiž nutné myslet i na naše děti a vnoučata.

* Které věci se dle vašeho názoru současné vládě povedly?
Nejpozitivněji hodnotím schválení vládního návrhu novely zákona o rozpočtovém určení daní. Tato změna přinese Turnovsku desítky milionů korun ročně navíc. Schválně říkám „vládního“, protože někteří opoziční politici, včetně senátora Jermáře, jakoby ztratili paměť a v souvislosti s touto novelou zákona se rádi chlubí cizím peřím.

* Jak hodnotíte vládní boj proti korupci, která je jedním z nejpalčivějších problémů země?
Jednoznačně pozitivně. Je dobře, že si paní Bradáčová došlápla na exhejtmana Ratha, který si se svými zločineckými kumpány nakradl desítky milionů. Je to špička ledovce, ale současně i symbol toho, že nikdo není beztrestný. Stejně tak pozitivně například hodnotím změny, ke kterým v Praze přistoupil primátor Svoboda.

* Jak si vedete v předvolební kampani? Co chystáte na Turnovsku?
Dlouhodobě se setkávám s celou řadou lidí z regionu a čerpám od nich informace o tom, co region pálí. V setkávání s občany tváří v tvář budu pokračovat. V srpnu jsme odjeli šňůru s letním kinem, které dorazilo i do Dolánek, na sobotu 15. září připravujeme zábavné odpoledne Na Lukách v Turnově, jehož největší hvězdou bude Michal Nesvadba. Zábavné odpoledne pro děti a jejich rodiče začíná ve 14.30 hodin.
V kampani jsem vsadil na přímou komunikaci s voliči, proto mě lidé v září a říjnu budou potkávat na ulicích měst a obcí regionu, kde bych se jim rád osobně představil.

www.adolfbeznoska.cz
(Zveřejněno v rámci předvolební inzerce)

Související články (celkem 16)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.