ADOLF BEZNOSKA: MOC DĚKUJI ZA PODPORU! PŘIJĎTE K VOLBÁM!

0

Krajské a 1. kolo senátních voleb celostátně vyhrály ČSSD a KSČM. Podobně tomu bylo i v našem senátním obvodu, kde kandidáti ČSSD a KSČM získali dohromady přes 46 %.  Do druhého kola senátních voleb však postoupil i středopravicový kandidát – Ing. Adolf Beznoska. Ve druhém kole, které se uskuteční již tento pátek a sobotu, se pokusí porazit levicovou hradbu KSČM a ČSSD.


* Co říkáte na výsledek voleb?
Celostátně mě straší tak výrazné posilnění komunistů.  Ani v tom nejčernějším snu jsem si nedokázal představit, že komunisty bude dvacet tři let od sametové revoluce volit tolik lidí. Je to ale i naše chyba, politici s lidmi málo mluví, málo jim vysvětlují „co“, „proč“ a „jak“. Politici musí být více mezi lidmi, pouze tak se něco změní.

* Jak hodnotíte svůj volební výsledek?
Jsme v přestávce po prvním poločase, kde prohrávám 0:1. Jsem ale sportovec a budu dál pracovat na tom, aby se konečný výsledek otočil. Svůj výsledek považuji za velice slušný. Pan senátor Jermář měl šest let na to, aby přesvědčil voliče o tom, že je dobrým senátorem, ale oproti 1. kolu minulých senátních voleb překvapivě ztratil přes 2000 voličů. Něco o jeho šestileté práci pro region vypovídá i to, že mě podpořilo v kampani několik desítek místních starostů, jeho pouze několik jednotlivců. Uvidíme, nevzdávám se a věřím, že Turnované k volbám přijdou a podpoří středopravicového kandidáta. Turnovsko nebylo, a já doufám, že ani nebude, levicovou baštou.

* Jak vidíte své šance na zvolení?
Matematika je jasná – KSČ a ČSSD volilo v našem senátním obvodě přes 46 % voličů. Pokud chci vyhrát, musí mě podpořit ve 2. kole voliči pana Stannera, Petrtýla či Mitlenera. Tímto s veškerou pokorou žádám všechny obyvatele Turnovska, kteří v Senátu nechtějí podporovat drtivou rudooranžovou většinu, aby přišli k volbám a podpořili mě.

* Kdo z vypadlých kandidátů vás před 2. kolem podpořil?
Již před 1. kolem senátních voleb jsme si vyjádřili vzájemnou podporu s Karlem Stannerem z Turnova, na jehož voliče hodně spoléhám.  Po 1. kole mě podpořili i pánové MUDr. Jaroslav Mitlener (Svobodní) a Ing. František Petrtýl (ANO 2011). Všem třem pánům děkuji.

* Co byste voličům vzkázal?
Výsledek na Turnovsku bude jazýčkem na vahách a vysoce pravděpodobně rozhodne o tom, kdo bude senátorem za náš obvod. Chtěl bych požádat voliče, aby této možnosti využili a přišli volit. Budoucnost mají ve svých rukou. Komunisti přijdou na 100 % v pátek a v sobotu všichni.

www.adolfbeznoska.cz

(Zveřejněno v rámci předvolební inzerce.)

Související články (celkem 16)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.