KOMUNÁLNÍ VOLBY 2018, DÍL IX: TISKOVÁ KONFERENCE NEZÁVISLÉHO BLOKU

0

Do turnovské kavárny Panorama na tiskovou konferenci před komunálními volbami pozvali novináře zástupci Nezávislého bloku. Kandidátů se sešlo tolik, že byli nad novináři v poměrně slušné přesile. „Snažili jsme se na kandidátku soustředit lidi různých profesí a věku, snoubí se tu mládí se zkušeností, jsou zde podnikatelé, učitelé, lékaři, odborníci na finance. Sešli jsme se pod společným heslem: Turnov – město, kde chceme žít,“ uvedl starosta a lídr kandidátky Tomáš Hocke. Ten připomněl, že Nezávislý blok je v polistopadové historii města nejúspěšnějším uskupením, velmi zásadně se jeho zástupci v posledním dvacetiletí podíleli na rozvoji města. A v tom by chtěli pokračovat, mají ambice volby přesvědčivě vyhrát, jako tomu bylo minule. „Pro stabilní vedení města by bylo potřeba deset a více mandátů, jestliže byli občané s naší prací spokojeni, prosím je o podporu naší kandidátky,“ doplnil Hocke.

Ve volebním programu dominuje snaha o co nejpříjemnější život ve městě napříč všemi jeho potřebami. Najdete zde podporu bytové výstavby, dokončení regenerace sídlišť, rozumné rozšíření parkovacích ploch, péči o zeleň, zachování či rozšíření městské hromadné dopravy, posílení městské policie o strážníka-pochůzkáře.

Setkání se konalo v příjemném prostředí kavárny Panorama

Z investic je prioritou dostavba divadla a nová knihovna, vybudování Alzheimer centra, investice do sportovišť, rekonstrukce a opravy základní škol včetně té v Mašově. Z pohledu investic je důležitá také jen úměrná zadluženost města a celkově plná transparentnost veřejných financí. V řešení dopravy je prioritou přeložka na Semily a jižní obchvat města, aktuálně zdárné dokončení rekonstrukce Nádražní a Přepeřské ulice včetně viaduktu a také rekonstrukce dalších ulic ve městě.

Nezávislý blok bude i v dalším funkčním období podporovat aktivity seniorů, rodin s dětmi, spolků a sdružení. V údolí Jizery by měla vzniknout odpočinková zelená zóna, kterou by mohly využívat všechny generace.
Zástupci Nezávislého bloku chtějí být i nadále v kontaktu s občany, ptát se a řešit jejich každodenní problémy.

Další informace na www.nezavislyblok.cz.

Související články (celkem 19)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.