SÍLU TÝMU LÍDRA PROKÁZALA DRUHÁ TŘETINA (+NPL)

0

* LEDNÍ HOKEJ / Převaha fanoušků jak v hledišti, tak i na ledě, tak vypadal svatomartinský zápas o čelo tabulky KLM. I přes lepší rozjezd domácí Lípy se nakonec radovala početnější část všech aktérů, vyznávajících černo-bíle-černou kombinaci barev.

* HC Česká Lípa – HC Turnov 1931 2:6 (2:1, 0:4, 0:1). Branky 21. a 30. Hanuš, 18. Jiří Šimůnek, 26. Jágr, 29. Maděra, 44. Duda, rozhodčí Bernat – Serbus, Grundler, vyloučení 6:6, využití 0:1, zásahy brankářů 27:33, diváků 144. Sestava: Fikrt – Jiří Zákoutský, Kysilka, Jan Zákoutský, Jakub Šimůnek, Eichler, Mikule – Hanuš, Jágr, Duda – Hujer, Maděra, Jiří Šimůnek – Petr Zákoutský, Řezníček, Žmolil.

Turnovští se vezou na vítězné ledové vlně a díky výhře nad svým prakticky jediným pronásledovatelem mu odskočili již na šestibodový rozdíl. A to se vítězství nerodilo zrovna lehce. „Když jsme během dvanácti minut prohrávali už dva nula, nevypadalo to s námi dobře. Ale pak kluci zabrali a utkání otočili ve svůj prospěch,“ telefonoval z místa děje nadšený člen výboru HCT 1931 Petr Soudský. Síť za Fikrtem v 11. minutě rozvlnil po přihrávce Preuslera nejprve Minárik, a hned nato Holčák za asistence Krupičky. Dvě minuty před první sirénou ale přihrávku Maděry využil ke snížení Jiří Šimůnek. Skvělý byl také vstup do prostřední části hry, když už v její první minutě po náhře Jágra vyrovnal Hanuš. Ten mu spolupráci ve 26. minutě oplatil a na ledě bylo všechno jinak. Úžasnou desetiminutovku korunovali zvýšením ještě Maděra a Hanuš, který se prosadil už podruhé v duelu!

I přes veškerou snahu domácích si Turnov před spolehlivým Fikrtem svou výhru v závěrečné třetině zkušeně pohlídal, přičemž morální a herní převahu hostů za asistence Jana Zákoutského stvrdil šestou brankou po střele z kruhu Duda. Rozjetý mančaft nyní ve sváteční pátek 17. listopadu od 17.00 hodin přivítá na ledě Zimního stadionu Ludvíka Koška liberecký Slavoj. Přijďte fandit!

Ostatní výsledky: Varnsdorf – Lomnice 0:6, výsledek utkání Slavoj – Frýdlant nebyl do uzávěrky TvA znám.

V HOKEJOVÉ NPL ZATÍM SUVERÉNNÍ TURNOVSKÝ SOKOL
Na Zimním stadionu Ludvíka Koška se o minulém víkendu hrálo 4. kolo Nejvyšší Pojizerské ligy 14. ročníku 2017/18, které žádné výrazné překvapení nepřineslo. Nejvíc diváků bylo zvědavo na duel Modřišic s novým týmem HC Raptoři.

* SDH Troskovice – HC Performers Turnov 4:19 (0:8, 1:5, 3:6). Rozhodčí Jiří Šimůnek a Jakub Šimůnek, branky: 37. Varečka, 42. J. Horáček, 47. Štěpánek, 59. J. Vondráček – 1., 9., 15. a 55. Mazánek, 2. Janoušek, 7., 16. a 31. Adam, 9. a 36. Vaníček, 16. a 49. A. Kopecký, 35. Hujer, 35. Cidlinský, 40. a 54. Kolomazník, 43., 57. a 58. Kopal, vyloučení 3:4, diváků 6.
SDH Troskovice: M. Horáček – Varečka, Drahoňovský, Srbek, Jágl, Louda, Miksa – J. Vondráček, Vondrák, Srba, Kubec, P. Procházka, J. Horáček, T. Machačný, Prokůpek, Paldus, Vařejčko, Maňka, Štěpánek.
Performers: Mlejnek – Hujer, Kučírek, Černohouz, Kopal – A. Kopecký, Vaníček, Mazánek, Janoušek, Kolomazník, Adam, Cidlinský, Zonyga, Jakub Lhoták.

* HC Modřišice – HC Raptoři Turnov 4:4 (1:2, 1:1, 2:1). Rozhodčí: Hujer a Ploc, branky: 8. a 59. V. Vaníček, 24. R. Holán, 44. M. Marek – 14. Sedláček, 15. a 33. Vítek, 58. Holik, vyloučení 3:1, diváků 26.
HC Modřišice: Koubus – Jiránek, Hladík, Dumek, Knížek, – R. Holán, V. Vaníček, Šálek, M. Marek, L. Holán, Jan Marek, Jaroslav Marek, T. Marek, Pelda, Krouza.
Raptoři: M. Špinka – Hájek, Buček, Kopal, Hašek – Šašek, O. Honců, Kravec, Vítek, Holik, M. Honců, Šorejs, Sedláček, Hlubuček.

* HC Všeň Pojizeří – HC SDH Hnanice 2:9 (0:1, 1:5, 1:3). Rozhodčí Texl a Koňák, branky: 39. Kučera, 55. Taibr – 14. Jíra, 23. a 51. Stuchlík, 24. Vágenknecht, 24. Groh, 31. Grus, 35. a 46. Buchar, 54. P. Havel, vyloučení 10:5, diváků 8.
Všeň: Dědeček – Fanta, J. Pařízek, Hofman, Kučera – L. Lamač, Sluka, Šťastný, Egert, Taibr, Z. Pařízek, Patočka, Koťátko.
HC SDH Hnanice: Kašpar – Groh, Jíra, Richter, Mazánek – P. Havel, Grus, Vágenknecht, Šourek, Stantejský, Buchar, Stuchlík.

* Black Hawks – TJ Sokol Turnov 2:14 (0:3, 1:8, 1:3). Rozhodčí Texl a Koňák, branky: 26. a 54. Srb – 3., 24., 28. a 49. Berka, 8. a 25. Vogt, 12. Novotný, 23. a 37. Štryncl, 23. Dědeček, 27. a 60. Khlebstov, 39. Fajta, 46. Patka, vyloučení 5:4, diváků 17.
Black Hawks: Hruška – M. Peukert, Majer, P. Peukert, Sedláček, Fořt, Feštr – Pospíšil, Novák, Bříza, Staněk, Bárta, Srb, Kujan, Ševčík, Daňo, Brož.
TJ Sokol Turnov: Procházka – Khlebstov, Schwarzkopf, Čermák, Patka – Fajta, Berka, Krim, Vogt, Štryncl, Sedláček, Dědeček, Lauko, Novotný.

1. TJ Sokol Turnov 4 4-0-0 47:5 8
2. HC SDH Hnanice 4 3-0-1 41:9 6
3. HC Performers 4 3-0-1 40:18 6
4. HC Modřišice 4 2-1-1 24:15 5
5. HC Všeň Pojizeří 4 2-0-2 35:19 4
6. Black Hawks 4 0-1-3 11:37 1