POZVÁNKY NA LETNÍ FOTBALOVÉ „EL CLÁSICO“

0

KOPANÁ / Protože pořadatelé tradičních fotbalových turnajů na Bukovině či v Loučkách letos nešli do rizika nízké loňské účasti a případného rušení turnajů, již teď je jisté, že „prázdninově“ hrát se bude minimálně na čtyřech místech, a tím snad v o to lepším obsazení. Ke slovu přijde na pěnčínském pažitu též i „odložené“ utkání fotbalových krásek.

PĚNČÍN • Na sobotu 18. července byla odložena premiéra ženské regionální kopané, kterou v sobotu 20. června zmařil silně podmáčený terén. „Po dohodě se soupeřkami a s místní TJ Sokol jsme přátelské utkání přeložili právě na tento termín, takže to snad tentokrát vyjde ve vší parádě,“ prohlásil manažer TJ Čert Fénix Jan Štol. Výkop Čertic s týmem Dobrého Pole je stanoven na 11.00 hodin.

PŘEPEŘE • V sobotu 18. července se od 8.00 hodin také hraje na návsi již 26. ročník Přepeřského turnaje. Ve dvou skupinách, kde hraje každý s každým (4 + 1), se představí pořádající 1. FC Přepeře, tak i FK Přepeře B, Wajda team, Františkovy Lázně, Beerboys, Proseč C.F., Tipáč, Gunners Liberec, TJ Sokol Pěnčín, Dlouhý Most, Sudety soldiers a Lovci chrchle. K finále bojů dojde někdy kolem 15.30 hodin, poté následuje vyhlášení NEJ týmů, nejlepšího střelce a gólmana turnaje. Pitný režim a další občerstvení zajištěno! Na akci navazuje od 20.00 hodin taneční zábava, pořádaná místním SDH.

ROVENSKO POD TROSKAMI • O týden později, tedy 25. července by se mělo hrát na super pažitu v městečku s obrácenými zvony. „Chceme tím nejlepším možným způsobem uctít památku nedávno zesnulé legendy rovenské kopané, a věříme, že hold jí přijdou vzdát všichni, co s ním hráli a kamarádili. Memoriál Ládi Brodského tak od letošního ročníku ponese také jméno Radka Mencla,“ řekl se smutkem v hlase prezident Rovenských Marek Náhlovský. K účasti na turnaji se můžete přihlásit na telefonu – 605 916 967, kde rovněž získáte veškeré informace. Propozice se budou tvořit s přihlédnutím na počet přihlášených mužstev, takže čím dřív se budou zájemci hlásit, tím líp.

TATOBITY • V sobotu 8. srpna se koná vyhlášená tatobitská pouť – pro zdejší fotbalisty ve znamení turnaje, jehož se na místním plácku zúčastní čtyři jedenáctky. Vedle domácího 1. FC Tatobity tu síly přátelsky poměří sousední Rovensko p. Tr. B, B-tým libereckého Vesce a Josefův Důl. Výkop zahajovacího duelu je dle prohlášení předsedy klubu Jirky Malého stanoven na 8.00 hodin, a také tady je samozřejmostí bohaté občerstvení.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.