ÚTERÝ 24. KVĚTNA: 17. ROČNÍK MEMORIÁLU LUDVÍKA DAŇKA

0

Cílem memoriálu je vzpomínka na slavného atleta, olympijského vítěze a světového rekordmana Ludvíka Daňka a připomenutí jeho sportovní kariéry pro mladou generaci jako pozitivního vzoru. Záštitu na letošním ročníkem memoriálu převzal hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Letošní 17. ročník memoriálu se bude konat v úterý 24. května za účasti světových diskařů a koulařů (Robert Harting, Piotr Malachowski, Philip Milanov, Ladislav Prášil). V dalších 13 disciplínách bude startovat česká atletická špička. Počítáme s účastí Pavla Masláka, Jakuba Holuši ad. Začátek mítinku je od 14.50 hodin, slavnostní zahájení proběhne v 16.00 hodin. Soutěž diskařů začíná v 16.30 hodin.

V rámci akce proběhnou vložené závody dětí z Libereckého kraje. Na mítink přijedou i členové Českého klubu olympioniků. Požádali jsme o účast naše úspěšné biatlonisty. V rámci mítinku proběhne autogramiáda slavných sportovců.
 
Letos chystáme poprvé akci i odpoledne před mítinkem (pondělí 23. května odpoledne), a to na turnovském náměstí, kde bude probíhat veselé rekreační klání hlavně pro děti se zajímavými moderními atletickými pomůckami jako propagace mítinku. Tato malá akce bude určena pro širokou veřejnost a kolemjdoucí.

Jana Svobodová, ac.turnov@seznam.cz

Související články (celkem 22)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.