PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR OBČANSKÉHO SDRUŽENÍ POVYK LETOS JIŽ POČTVRTÉ

0

Již čtvrtým rokem je turnovská letní prázdninová nabídka bohatší o akci s názvem „Letní příměstský tábor“. Nejinak tomu bude i o letních prázdninách 2013. Pokud si tedy lámete hlavu s tím, jak zajistit svým dětem kvalitní prázdninovou nabídku v čase, kdy musíte chodit do zaměstnání a nemáte zajištěné hlídání, můžete využít tuto volnočasovou nabídku, kterou pro vás připravilo občanské sdružení Povyk. Pro ty, kdo ještě neznají tento pojem, ve stručnosti zopakuji, že příměstský tábor je vlastně taková obdoba klasického tábora s tím rozdílem, že je vám dítě každý den vráceno domů a na tábor se opět vrací druhý den ráno.

A co že se na takovém táboře dělá? Lapidárně řečeno, cílem je si to pěkně užít, vyzkoušet nové věci, jako je například jízda na koloběžkách v okolí Turnova. Po cestě si táborníci mohou vylézt na nějakou tu skálu, zkusit si svoje vodácké dovednosti na Jizeře, najít pomocí GPS po cestě nějakou tu kešku, poznat pozapomenuté kouty Turnova a jeho okolí, sem tam vyrazit na cyklovýlet a samozřejmě skočit se občas vykoupat do nějakého toho rybníka nebo řeky.

 A jak tábor funguje? Každý všední prázdninový den stačí přivést vaše dítě v obvyklý školní čas (od 7.30 do 8.00 hodin) do občanského sdružení Náruč – Centrum pro rodinu. Zde už se o vašeho táborníka postarají instruktoři, kteří jsou vašim dětem k dispozici až do 16.30 hodin, přičemž věk dětí, které jsou na takový tábor přijímány, se pohybuje v rozmezí první až osmé třídy. V ceně tábora je zajištěn oběd a pitný režim.

Příměstský tábor 2013 organizuje opět občanské sdružení Povyk ve spolupráci s občanským sdružením Náruč – Centrum pro rodinu. Na akci pak přispělo město Turnov ze svého volnočasového fondu. Kontaktní osobou pro  informace o příměstském táboře je Zbyněk Báča – tel. 739 012 231, povykturnov@centrum.cz nebo www.povykturnov.cz.

Související články (celkem 10)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.