LETNÍ SKAUTSKÉ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY PRO VEŘEJNOST

0

Chcete dopřát svému dítěti skvělé prázdniny? Prázdniny bez nudy, prázdniny plné nových zážitků, dobrodružství? Chce vaše dcera či váš syn poznat dobré kamarády, zažít nejedno překvapení, zkusit si něco nového? A přesto zůstat v blízkosti domova? Tak neváhejte! Skautské středisko Štika Turnov připravilo pro letošní rok již potřetí příměstské tábory. A pozor – letos nabízíme týdenní běhy po celé léto, témata jsou pestrá, takže každý si přijde na své.

* 5. 7. Putování kolem světa s Willy Fogem – Kateřina Šollarová
* 8. – 12. 7. Na vlásku princezny Lociky – Zdeňka Rysová
* 15. – 19. 7. Cesta na tajuplný ostrov – Josef Brich
* 22. – 26. 7. Asterix, Obelix a Fidelix – Aleš Kopecký
* 29. 7. – 2. 8. Shrekova dobrodružství – Jan Pekař
* 5. – 9. 8. Starověká Čína – Tereza Matějcová
* 12. – 16. 8. Tajemná Narnie – Anna Černá
* 19. – 23. 8. Hvězdná brána – Tereza Matějcová
* 26. – 30. 8. Heraklova dobrodružství – Pavla Emmerlingová

Jednotlivé týmy vedoucích a instruktorů pro vaše děti připravily tábory přímo na míru. Plno her, sportování, rukodělné výroby, spolupráce mezi dětmi, soutěžení, kamarádů…, prostě léto jako má být. Vedoucí i instruktoři procházejí v Junáku vzděláváním, které zahrnuje mimo jiné oblasti psychologie, pedagogiky a zdravotnický kurz. Všichni vedoucí a instruktoři s dětmi pracují během roku, tudíž dokáží uplatnit individuální přístup ke každému z nich.
Tábory určené pro děti od 1. do 7. třídy jsou pětidenní (je možno přihlásit se na více běhů) a probíhají na skautské základě Ostrov v Turnově. Cena je 1 500 Kč za 5 dní, pro členy skautské organizace nabízíme letos slevu 100 Kč / běh. Program probíhá od 8.00 do 16.00 hodin, vaše dítě však můžete přivážet již od 7.00 hodin a vyzvedávat až v 17.00 hodin. Cena zahrnuje stravování (dvě svačiny, oběd a pitný režim), aktivity dle programu.

Všechny důležité informace najdete na www.scouting.turnov.org (ikona vpravo nahoře). Vaše dotazy zodpoví Jana Pekařová, tel. 721 623 006, e-mail: janina@turnov.org

Související články (celkem 10)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.