PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH 2012

0

Občanské sdružení Povyk ve spolupráci s občanským sdružením Náruč – Centrum pro rodinu a městem Turnov připravilo pro letošní jarní prázdniny (27. února až 2. března) jarní příměstský tábor. Během jarních prázdnin tak mohou rodiče každý všední den „odevzdat“ svoje dítě v obvyklý školní čas v 7.30 hodin pedagogickým pracovníkům, kteří budou s dětmi až do 16.30 hodin. Přijetí „táborníka“ probíhá každý všední den v prostorách občanského sdružení Náruč (zadní vchod sokolovny ve Skálově ulici), jenž poskytuje vhodné klubové prostory a vhodné materiálové vybavení.

Věk dětí, které budou na příměstský tábor přijímány, se pohybuje v rozmezí od první do sedmé třídy (počet: nejméně pět, maximum dvacet). Cena pobytu je 220 Kč na den. Z této částky je hrazen oběd a vstupy do tělocvičny.

Programová nabídka jarního tábora bude opět pestrá, nicméně se bude vyvíjet podle počasí. V programu je zařazeno sjezdové, případně i běžecké lyžování na sjezdovkách v okolí Turnova, bruslení, hry v tělocvičně, vodní hrátky v bazénu na Výšince, horolezecká stěna, deskové a simulační hry. Zájemci o jarní tábor, resp. jejich rodiče, by pro děti měli mít připraveny sjezdové nebo běžecké lyže, brusle, dobré zimní oblečení, sportovní oblečení do tělocvičny, plavky a určitě přezůvky do klubovny.

Objednávku je nutné učinit alespoň týden před termínem konání tábora. Ve výjimečných případech, kdy rodičům „selže“ například hlídání dětí, se lze domluvit s organizátory na přijetí dítěte i na kratší dobu.

Kontakt: Zbyněk Báča, tel. 739 012 231, zbynek.baca@centrum.cz, www.povykturnov.cz

Související články (celkem 10)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.