VÁNOČNÍ SOUTĚŽ S ONTEXEM

0

Na konci listopadu jsme společně s turnovskou firmou Ontex vyhlásili anketu o zajímavé ceny (ZDE). Vedení společnosti chtělo vědět, jak je Ontex vnímán turnovskou veřejností. Do redakce dorazila necelá čtyřicítka odpovědí. „Firma je v každém případě pro naši společnost – kromě dětí zejména pro seniory – velmi prospěšná. Oceňujeme to zejména u hygienických potřeb pro naši babičku, ale sami, už jako důchodci, tyto výrobky budeme rovněž v dohledné době potřebovat. Proto je firma Ontex velmi prospěšná a můžeme být jen rádi, že se nachází v našem regionu,“ napsal mj. v anketě Josef Daněk z Radvánovic. „Společnost Ontex znám z doslechu od příbuzné, letos jsem se tam byla konečně i podívat na dni otevřených dveří. Moc se mně tam líbilo. Dokonce si umím představit, že bych tam po mateřské žádala o místo,“ napsala Nikola Hartmanová.

Z došlých anketních lístků byli vylosováni tři výherci:
1. cena – voucher na odběr zboží ve firemní prodejně v hodnotě 2.000 Kč patří Markétě Ševčíkové z Turnova.
2. cena – odběr zboží v hodnotě 1.000 Kč: výherkyní je Monika Matoušková z Rychnova u Jablonce nad Nisou.
3. cena – polštář a deka s logem firmy patří Janu Ševčíkovi z Turnova.
K tomu ještě výherci získali drobné dárky od TvA.

Ceny výhercům předala Markéta Hedvičáková Jezberová ze společnosti Ontex. Výhercům gratulujeme! (Na titulním snímku společně s ní jsou výherci první a třetí ceny.)

Závod společnosti Ontex v České republice byl založen v Turnově v roce 1997. Postupně byl v šesti etapách rozšířen. V současnosti je zde zaměstnáno 850 lidí, čímž se turnovský závod stal největším provozem v rámci skupiny Ontex. Hlavní část výroby zaujímají produkty pro péči o děti a dámskou hygienu. Od roku 2013 vyrábí závod také inkontinenční pleny pro dospělé. Roční obrat firmy je na úrovni 6 miliard korun.
Ontex Turnov CZ s. r. o., Vesecko 491, 511 01 Turnov, http://www.ontexglobal.com/cs

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.