ONLINE KAVÁRENSKÉ KVÍZY KULTURNÍHO CENTRA MAJÍ SVÉ FANOUŠKY

0

Do nové sezony Kavárenských kvízů v kavárně KUS vstupovalo Kulturní centrum Turnov s velkým očekáváním, protože pro soutěžící byla připravena nová hlasovací aplikace. „To jsme bohužel netušili, že se zvládne odehrát pouze jeden jediný kvíz a my potom budeme odkázáni na virtuální svět. Kavárenský kvíz se přesunul do online podoby a měsíc za měsícem se tak odehrával pouze z pohodlí domovů,“ přibližuje Romana Holubová z KCT.

Tyto virtuální kvízy se drží stejného formátu jako ten originální, tedy pět témat po 10 otázkách s doplňujícím bonusem. „Zájem nás rozhodně těší, každý měsíc se účastní kolem šedesáti soutěžících, což je vlastně plná kapacita kavárny KUS při tom pravém Kavárenském kvízu. V rámci zpětné vazby dostáváme moc hezké vzkazy, takže víme, že to má význam,“ doplňuje Romana Holubová, která každý měsíc online kvíz sestavuje a s úsměvem dodává: „Nejsem na to sama. Jedna kolegyně se v připravování otázek natolik našla, že má v bločku asi dalších šest témat. Všechna témata ani nestihneme využít…“ Online Kavárenský kvíz si totiž vedle složení otázek dodrží i svou frekvenci. Ten osmý, dubnový kvíz je předposlední, kterého se můžete zúčastnit. Chystají se témata jako jsou animované hrdinky, James Bond nebo lidské tělo.

„Jelikož tento kvíz bude zahájen 1. dubna, tedy na apríla, chystáme pro soutěžící v tento den i jednu specialitu,“ prozrazuje Romana Holubová. Tak neváhejte a prověřte si i vy své znalosti, klidně s celou rodinou doma na gauči. Čeká vás hromada ponaučení i zajímavostí. Vítězové se mohou těšit na volnou vstupenku do letního kina v Turnově.
Více na www.kcturnov.cz.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.