FIRMOU ROKU 2018 V LIBERECKÉM KRAJI JE TURNOVSKÉ DRUŽSTVO GRANÁT

0

Vydavatelství Economia, resp. Hospodářské noviny jsou vyhlašovatelem prestižní republikové soutěže Vodafone Firma roku. Letošního ročníku se jí v regionálním kole v Libereckém kraji zúčastnilo na pět stovek firem a živnostníků. S velkým náskokem zvítězilo turnovské Družstvo umělecké výroby Granát.

„Soutěže jsme se účastnili poprvé, nominoval nás Svaz průmyslu a dopravy. Zpočátku jsme hodně zvažovali, jestli se máme vůbec přihlásit,“ uvádí předseda družstva Pavel Tvrzník. Rozhodla skutečnost, že každý přihlášený je hodnocen komplexně, tedy nejen z ekonomické stránky, ale i z pohledu péče o zaměstnance či z prezentace navenek.
„O našem vítězství pravděpodobně rozhodlo, že naše firma je opravdu unikátní – od těžby přírodního kamene přes zpracování až po prodej šperků. Z prvního místa jsme nadšeni, je to ocenění práce všech našich zaměstnanců,“ doplnil Pavel Tvrzník.

„Rozhodování poroty bylo poměrně konzistentní. Granát vyhrál zaslouženě, a to jak z pohledu do historie, tak z regionálního pohledu i z hlediska péče o zaměstnance. Věříme, že může uspět i na celostátní úrovni,“ zhodnotil volbu člen poroty Roman Daráš z Vodafone Czech Republic.

Slavnostní vyhlášení celostátních výsledků soutěží Vodafone Firma roku 2018, Česká spořitelna Živnostník roku 2018 i Vodafone Odpovědná firma roku 2018 se uskuteční 12. prosince na pražském Žofíně.

Související články (celkem 13)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.