UMĚLECKÉ DRUŽSTVO GRANÁT TURNOV NA PŘÍŠTÍ ROK PŘICHÁZÍ S EXKLUZIVNÍM KALENDÁŘEM

0

V průběhu příštích dnů bude možné ve specializovaných obchodech DUV Granát Turnov a na e-shopu družstva zakoupit exkluzivní kalendář na rok 2018. „S tvorbou vlastních originálních kalendářů jsme začali v roce 2011. Tehdy se jednalo o snímky granátových šperků, kdy jako modely byli v tom nejlepším slova smyslu využiti naši zaměstnanci. Kalendář na rok 2013 byl věnován historii družstva, následoval kalendář věnovaný těžařům, protože družstvo provozuje povrchové doly na český granát, další kalendář jsme věnovali vltavínům a ten na příští rok vznikl s nápadem motta: Fandíme všemu českému,“ přibližuje Iveta Beránková, manažerka marketingu družstva.

Kalendář na příští rok je spojením úspěšného českého sportovce, který šíří věhlas naší země, a tradiční české šperkařské firmy. Tváří kalendáře není nikdo jiný než tenistka Karolína Plíšková, která byla v době fotografování podkladů kalendáře světovou tenisovou jedničkou a na úplné výsluní se jistě zase brzo vrátí.

„Jsme rádi, že Karolína ke spolupráci přistoupila, ona totiž v zahraničí svým přátelům, sponzorům či partnerům ráda dává sklo s českými granáty či granátové šperky. Představili jsme jí aktuální kolekci a ona si velmi rychle vybrala šperky, které se jí líbí a ve kterých byla fotografována. Moc bych jí chtěla poděkovat za vstřícnost i za velkou profesionalitu, protože fotografování proběhlo v krátkém mezičase mezi cestami na jednotlivé vrcholné tenisové turnaje,“ doplnila Beránková.

V Libereckém kraji bude kromě e-shopu kalendář k mání i v prodejnách v Turnově a v Liberci. Zde se specializovaný obchod družstva stěhuje z Pražské ulice do OC Nisa, otevírat se bude 7. října.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.