OLEŠNIČTÍ SI K VÝROČÍ OBCE NADĚLILI NOVÝ ZNAK A VLAJKU
Po Vyskři a Příšovicích slavili sedmisté výročí první zmínky o obci v sobotu 30. června také v Olešnici. Zde v současnosti žije 192 lidí. Před velkým pódiem na návsi se jich ale v sobotu sešlo několikanásobně víc. Přijeli rodáci, kteří se v obci neukázali i celá desetiletí…