JAKÉ BUDE ČESKO PO VÍKENDU?

3

Vítězem prvního kola prezidentských voleb 2018 je Miloš Zeman, druhý skončil profesor Jiří Drahoš. Druhé kolo voleb se koná v pátek 26. a v sobotu 27. ledna 2018. V pátek jsou volební místnosti otevřeny od 14.00 do 22.00 hodin, v sobotu od 8.00 do 14.00 hodin. Hlasovací lístky voliči získají až přímo ve volební místnosti. Do druhého kola postoupili dva kandidáti s nejvyšším počtem hlasů. Prezidentem se stane ten, který získá ve druhém kole vyšší počet hlasů.

ON-LINE VYSÍLÁNÍ A ANKETA
Jak je to již při událostech tohoto typu zvykem, na serveru TvA spustíme v sobotu 27. ledna po poledni ze 2. kola on-line zpravodajství.

Ve II. kole prezidentských voleb 2018 budu volit:

 • Jiřího Drahoše (69%, 448 Hlasy)
 • Miloše Zemana (27%, 173 Hlasy)
 • Nevím (2%, 14 Hlasy)
 • K volbám nepůjdu (2%, 13 Hlasy)
 • Jiná odpověď (0%, 2 Hlasy)
 • Téma mě nezajímá (0%, 2 Hlasy)

Počet hlasujících: 652

Nahrávání ... Nahrávání ...

Související články (celkem 22)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

3 komentáře

 1. Včerejší koncert pro Jiřího Drahoše měl úžasnou atmosféru – atmosféru skvělé muziky, výborných řečníků a hlavně naděje a očekávání změny…
  Pan profesor nás na dálku pozdravil – EXKLUZIVNĚ pro Turnov – video zde – https://www.facebook.com/doktorpepa/videos/10210954096791146/

  Neumím si představit, že by někdo podobný koncert uspořádal pro Miloše Zemana. A pokud ano, ruská kasička by se značně zatřásla.

  Díky všem účinkujícím, kteří věnovali svůj čas a svůj um dobré věci, bez nároku na honorář, čistě jen s nadějí, že změna je možná.

 2. Hláška “ hlavně naděje a očekávání změny…“ se dá napasovat na vše a také se dá všelijak vykládat. Pane Uchytil, ta poznámka o ruské kasičce je dosti ubohá… Nevěřte všemu ! Naši „umělci“ již podporovali kdekoho..
  Přeji hodně štěstí a věřte, že i po těchto volbách život půjde dál…

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.