KVĚTNOVÁ VĚŠTÍRNA VLASTÍKA BRŮČKA
Věštírny již provozujeme v TvA několik měsíců a já bych chtěl tímto nejprve poděkovat za vaše ohlasy. Většina je jich kladných, ale děkuji i za takové typu například: „Brůčku, tak tohle je celá tvoje debilita“. Ten je od anonyma, který vzkaz vyvěsil u nás v domě v ulici Kosmonautů společně s vystřiženým článkem. Ctím názor i těchto osob, které v podobných věcech vidí pokleslost, bláznovství nebo manipulaci. Mají na to právo, ale vždy budu raději polemizovat z očí do očí než formou anonymních urážek.