Prodloužený víkend

0

Ve čtvrtek 28. září, na svátek sv. Václava, pořádají na Dlaskově statku oblíbené posvícení, v sobotu je na Valdštejně myslivecké setkání k poctě sv. Huberta.

Čtvrtek 28. září
* DLASKŮV STATEK V DOLÁNKÁCH: SVATOVÁCLAVSKÉ POSVÍCENÍ. Program od 10.15 do 16.30 hodin.
* SVATOVÁCLAVSKÁ MŠE v kostelíku sv. Václava na Bukovině nad Dolánkami. Začátek v 15.00 hodin, mši slouží vikář Václav Vlasák.

Čtvrtek 28. až úterý 3. října
* VÝSTAVA KLUBU FILATELISTŮ. Pořádá KF Rovensko p. Tr. v sále radnice vždy od 9.00 do 16.00 hodin – výstava pohledů, pohledů, dřevorytů, známkové tvorby K. Vika a prací malíře Jiřího Boudy pro rovenské filatelisty a sběratele známek a milovníky železnice.

Pátek 29. září
* TRIO CISSOKHO – BRÖNIMANN – OMRI HASON – netradiční koncert. KC Střelnice, velký sál od 19.00 hodin. Vstupné v předprodeji 120 Kč, na místě 180 Kč.

Sobota 30. září
* HRAD VALDŠTEJN: Svatohubertská slavnost. Další ročník již tradičních mysliveckých slavností. Vstup zdarma, začátek ve 13.00 hodin.
* OKRAŠLOVACÍ SPOLEK V ROVENSKU POD TROSKAMI ZVE NA TRADIČNÍ KONCERT do kostela sv. Václava na Týně od 17.00 hodin. Vystoupí pedagog pražské AMU a HAMU, primarius Wihanova kvarteta Leoš Čepický (housle) a pedagog AMU a Pražské konzervatoře, člen Pražákova kvarteta, Michal Kaňka (violoncello). Program: Bach, Telemann, Paganini, Martinů ad. Vstupné 50 Kč.
* STÁTNÍ ZÁMEK SYCHROV: OBRAZY A HUDBA V ZÁMECKÉ ORANŽERII. Od 18.00 hod. Vstupné: jednotné 150 Kč.

Neděle 1. října
* DEN JÓGY na Střelnici od 14.00 hodin – více ZDE.
* DEN ARCHITEKTURY. Organizátoři si pro vás připravili komentovanou procházku městem s názvem Turnov – město rozdělené / spojené řekou. Při procházce se zájemci společně vydají zmapovat fenomén řeky Jizery. Hovořit se bude o důležitosti řeky, ale také o nebezpečích, která městu přináší. Začátek je naplánován na neděli 1. října 2017 na 14. hodinu. Sraz bude na nově vzniklém nábřeží Jizery u křižovatky ulic Palackého a Na Lukách. Poté se skupina vydá s architektem Václavem Hájkem a jeho kolegy z turnovského regionu po stopách vodních technických a historických památek.

Sportovní pozvánky:

Pátek 29. září
* VOLEJBAL, 1. liga, muži: TJ Turnov – TJ Vollley Team ČZU Praha B. Sportovní hala TJ ve Skálově ulici od 19.30 hodin.

Sobota 30. září
* VOLEJBAL, 1. liga, muži: TJ Turnov – VK EGE České Budějovice B. Sportovní hala TJ ve Skálově ulici od 14.00 hodin.
* STOLNÍ TENIS, II. liga žen: Sokol Turnov – Lokomotiva Trutnov. Sokolovna ve Skálově ulici od 14.30 hodin.
* FOTBAL / I. B třída: Pěnčín – Mimoň (16:30), OP-Semilsko: Mírová – Mříčná (16:00), OS-Semilsko: Tatobity – Rovensko B (16:30).
* HOKEJ, krajská liga: HC Turnov 1931 – Varnsdorf. Zimní stadion Ludvíka Koška od 17.00 hodin.

Neděle 1. října
* FOTBAL / divize: FK Turnov – Mšeno (16.00) MFS, OP-Jablonecko: M. Skála – Radčice (16.00).

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.