LIBERECKÝ KRAJ MÁ NOVOU KRÁLOVNU KRÁSY, NIKOL ČERVINKOVOU Z TURNOVA

0

V sobotu 26. dubna se v sále libereckého Domu kultury uskutečnilo finále soutěže krásy pro celý Liberecký kraj. Kromě překrásných choreografií, tanečních a hudebních vystoupení se diváci v sále mohli dozvědět, která z dvanácti finalistek získala titul Miss Liberec Open 2014. Finálový večer probíhal standardně, jak už to u soutěží tohoto typu bývá. U všech dívek byl vesměs nejobávanější rozhovor s moderátorem večera Liborem Boučkem. Dívky se představily i na módní přehlídce, ve volné disciplíně či v promenádě v plavkách.

V samém závěru bylo jako první odhaleno jméno Miss Press. Tou se stala finalistka Kristina Bergmanová. Následovalo vyhlášení Miss Internet, kterou se stala Kateřina Burdysová. Diváci v sále mohli vybrat nejkrásnější dívku Miss Sympatie, kterou je pro rok 2014 Veronika Langrová. Ta se stala také 2. vicemiss. Titul 1. vicemiss připadl Tereze Kotyzové. Absolutní vítězkou Miss Liberec Open 2014 se stala Nikol Červinková z Turnova.

n201404271818_vakci_72_014_cervinkovaVšechny vítězky získaly korunky navržené výhradně pro soutěž Miss Liberec Open 2014 od firmy Šenýr Bijoux. Hlavní cenou byl vůz značky Škoda Citigo od společnosti Autotrend Liberec, jehož majitelkou na celý jeden rok se stala právě Nikol Červinková, která kromě jiného získala také exkluzivní hodinky a autorské šperky od firmy Preciosa, zájezd do Řecka od Melissa Travel, roční připojení k internetu od firmy Cerberos i víkendový relaxační pobyt pro 2 osoby v Golfhotelu Morris v Mariánských Lázních.
Po skončení finálového večera byla na programu ještě korunovační afterparty v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev, kde se mimo jiné dražily panenky všech dvanácti finalistek pro projekt UNICEF – Adoptuj panenku a zachráníš dítě. Tato dražba pomohla získat pro UNICEF necelých 40 tisíc Kč.

18letá Nikol Červinková je studentkou Střední pedagogické školy v Nové Pace. Jejím životním cílem je studovat muzikálové herectví, ráda tančí, poslouchá muziku a můžete jí také vidět v dresu dámského fotbalového týmu FK Pěnčín-Turnov WW.

Jak TvA bezprostředně po soutěžním klání sdělila její maminka Šárka, která je mj. turnovskou zastupitelkou za ČSSD, bylo to pro všechny velké překvapení. „Je fakt, že ať při rozhovoru s moderátorem, tak také ve volné disciplíně či módní přehlídce byla svá a trochu se ostatním vzdalovala v tom dobrém slova smyslu. Jak jsme slyšeli od porotců, byla bezprostřední, soustředěná, nebála se mluvit, byla na jevišti přesvědčivá, a to asi rozhodlo. Samozřejmě, že v naší rodině převládlo nadšení a já moc děkuji všem, kteří Nikol podpořili,“ uvedla Šárka Červinková.
Nikol nyní čeká v souvislosti s vítězstvím řada povinností v účasti na některých akcích, přehlídkách apod. Jestli úspěch přetaví ještě třebas do účasti v celostátní soutěži v příštím roce, bude záležet především na ní, i když její maminka je poměrně rezolutní: „Příští rok ji čeká maturita, to je naše priorita, a pak ať si dělá, co chce,“ dodává s úsměvem Červinková starší.

(Zdroj: www.missliberec.cz)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.