NEZÁVISLÝ BLOK REKAPITULUJE UPLYNULÉ ČTYŘI ROKY VE VEDENÍ MĚSTA

0

Dlouhodobým heslem Nezávislého bloku je: „Turnov – město, ve kterém chceme žít!“ Snažíme se ho stále naplňovat. Svědčí o tom mj. i zájem o rozšiřování nabídky bydlení v Turnově, která je velká. Často se umísťujeme na předních příčkách v žebříčku mapující kvalitu života v České republice.

Co konkrétního se za uplynulé čtyři roky stalo v těch nejdůležitějších bodech?

* Změnili jsme webové stránky města, každý týden můžete dostávat aktuální informace do svého mobilu přes aplikaci Munipolis, přes Facebook či Instagram. Na jednání zastupitelstva se můžete podívat jak on-line, tak ze záznamu na městském kanálu YouTube. Spadlou značku či díru v chodníku můžete nahlásit přes aplikaci Hlášení závad.
* Můžete si zarezervovat konkrétní čas pro zařízení občanky, cestovního pasu. Na registru vozidel či na živnostenském úřadu se můžete jednoduše objednat přes webové stránky města. Od září bude tato možnost rozšířena i na jednu sobotu v měsíci. Zásadně jsme zrekonstruovali informační centrum na náměstí.
* S radostí jsme si připomněli 750 let od vzniku našeho města.
* V rámci participativního rozpočtu vznikl mj. pump-track a další krásné projekty.
* Proběhla dlouho očekávaná rekonstrukce Nádražní a Přepeřské ulice a celé silnice z Turnova do Svijan, dále pak rekonstrukce ulic Boženy Němcové, Komenského, Markovy a chodníku na Kalužník.
* Proběhla rekonstrukce ZŠ Mašov, modernizace učeben základních škol, máme nový denní stacionář pro postižené děti, Alzheimer centrum, novou pasáž u radnice, vzniká nová čtvrť nad Šetřilovskem.
* Máme novou fontánu na sídlišti u nádraží včetně revitalizace okolních ploch, byly založeny městské sady na Hruštici, máme nový potok a jezírka v parku, proběhl nákup pozemků na Koňském trhu.
* Jsme projektově připraveni na nové výzvy: koupací biotop v Dolánkách, nová knihovna, sportovní hala v Turnově 2, dostavba divadla, rekonstrukce ulic na Daliměřicích, revitalizace sídliště Výšinka a Přepeřská, sjezd a nájezd ve Fučíkově ulici a v Ohrazenicích a mnoho dalších.
To vše bychom samozřejmě nedokázali bez všech ostatních zastupitelů města napříč politickým spektrem, bez mnoha pracovníků městského úřadu, a především bez dobré vůle.
(Zdroj: TZ NB)

http://www.nezavislyblok.cz/

Související články (celkem 27)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.