FENOMÉN NAKAFRÁNO ŽIJE

0

Pravděpodobně v širším regionu nenajdete srovnání. Vyprodat turnovské divadlo až po střechu za tři dny a přitom nevyvěsit jediný plakát! Předpremiéru nové divadelní hry souboru Nakafráno s názvem Ve stodole u slepic v sobotu 30. listopadu v divadle viděli jen přátelé, kamarádi, rodinní příslušníci a fanoušci souboru. Tedy publikum už dopředu pozitivně naladěné a to, co uvidí na jevišti. Zklamán snad nemohl být nikdo. Chvílemi strhující, občas až smutně melancholické, ale hlavně plné vtipných dialogů a převleků. Některé členky souboru stihly vystoupit i ve třech rolích. A až cimrmanovský závěr, kdy se rodinné a milenecké vztahy propletou do netušených souvislostí, to se prostě musí vidět…

Z představení Ve stodole u slepic

Teátrnovela. Tak představení pojmenovaly členky souboru. Je to jejich čtvrté, resp. páté autorské představení. Oficiální premiéra hry Ve stodole u slepic se koná v turnovském divadle 12. prosince. Je beznadějně vyprodaná stejně jako první lednová repríza. A brzo se začnou prodávat vstupenky na reprízu únorovou a ty další. Dá se s úspěchem předvídat, že toto představení bude v Turnově návštěvnickým hitem roku 2020.

* VE STODOLE U SLEPIC. Teátrnovela. Diváci se stanou svědky toho, jak jde čas, jak pevná jsou rodinná pouta, a že život není jen procházka růžovou zahradou. Hrají: Kateřina Hofhansová, Michaela Kunetková, Alena Tomášová a Romana Zemenová. Režie: Jan Baron Marek.

Autorské hry souboru Nakafráno: Naštěkaná (2006). V listopadu 2009 měl premiéru Božský řízek, který je nejhranějším kusem souboru. V lednu 2012 měla premiéru další hra Drůbeží nářez. K deseti letům souboru v roce 2016 dámy připravily krátké představení Turné aneb jak jsme se zabouchly.
Ve stodole u slepic (2019).

K představení se ještě vrátíme…

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.