NA ZAČÁTKU ZÁŘÍ NEVSTUPUJTE DO MANŽELSTVÍ, RADÍ VĚŠTEC

0

Jak bylo slíbeno, tak se na konci prázdnin opět vracíme k oblíbenému „věštění“, které pro server TvA píše Vlastík Brůček. Zde je: Prázdniny se pomalu přehupují do nového školního roku a vy se možná ptáte, co nám zajímavého z věštecko-prognostického pohledu ukazuje měsíc září. Na tento měsíc vycházejí následující karetní symboly: Věž, Poustevník, Kolo štěstí, Mág a Hvězda. Co nám tedy tarotové karty sdělují?

Očekávejme, že září přinese zpočátku rozkolísanou náladu a ztrátu energie zejména u osob narozených ve znamení Vodnáře, Býka, Blíženců a Panny. Karta Věž ukazuje také na zvýšené nebezpečí dopravních nehod, a to zejména ve druhém zářijovém víkendu a pozor: Vy, kdo chcete do 17. září vstoupit do svazku manželského, rozmyslete si svůj čin, protože pokud mezi 1. až 17. zářím do manželství vstoupíte, hrozí vám velké riziko rozchodu! Do jisté míry to ale můžete ovlivnit tím, že si na takovou svatbu nepozvete písemně více jak 22 hostů, pokud již termín změnit nemůžete. Karta Poustevník nabádá, aby lidé v září více cestovali a dbali na klid ducha a těla, a tak se vyhnuli stresům. Kolo štěstí přeje lehkému hazardu, ale větší šanci budete mít při hrách o věcné ceny, méně již ve hrách číselných. Nicméně doporučuji v číselných loteriích vsadit takové kombinace čísel, jejichž součet bude přesně 140. Mág a Hvězda jsou karty, které ukazují vzestupnou tendenci duchovních a fyzických sil, zejména v posledním týdnu měsíce, a to prakticky u všech astrologických znamení.

Co se týká nemoci, lze vysledovat zvýšenou citlivost na migrény a bolesti zubů u osob, narozených ve znamení Panny, Kozoroha a Vah. Štírům a Lvům hrozí více záněty dýchacích a močových cest, Rybám, Beranům a Rakům drobné úrazy při pádech z malých výšek a ztráty kabelek, dokladů, mobilů a podobně.

Samotná příroda ukazuje zejména v první polovině měsíce ještě střety protichůdných energií a mohou se objevit větší výkyvy v počasí tak, jak jsme je letos zaznamenávali o prázdninách. Druhá polovina měsíce by již měla být klidnější.

Budete-li chtít vědět více, můžete psát na e-mail: brucek.vlastimil@seznam.cz nebo telefonovat na číslo 603 544 715.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.