JETHRO TULL NA SYCHROVĚ

0

Legendární kapela Jethro Tull slaví 50 let své existence. K oslavě zlatého výročí uspořádá Ian Anderson celosvětové turné. Je to současně i oslava a připomenutí všech 33 členů skupiny, kteří byli součástí Jethro Tull. Těch, kteří přinesli kapele svůj talent, dovednosti a osobitý hudební styl jak během živého vystoupení, tak i ve studiu.

Jednou ze zastávek světového turné je i Česká republika, resp. magické prostředí zámku Sychrov, kde se koncert uskuteční 16. června 2018 od 19.00 hodin. „Jethro Tull se tak zařadí mezi další významné umělce, kteří na zámku v minulosti vystoupili, jako například Kris Kristofferson, Apocalyptica, Suzanne Vega a další. Každým koncertem posouváme laťku výš,“ říká za pořadatele Pavel Mikez.

Jethro Tull patří k nejprodávanějším umělcům progresivní rockové hudby všech dob a jejich práce zahrnuje jak skladby lidové, tak i bluesové, klasické nebo stylu heavy rock. Koncerty k oslavě 50. výročí kapely představí širokou škálu z jejich tvorby, zaměřující se i na dřívější období kapely s hity z alb jako: This Was, Stand Up, Benefit, Aqualung, Thick as a Brick, Too Old To Rock and Roll: Too Young To Die, Songs From The Wood, Heavy Horses, Crest Of A Knave a TAAB2 z roku 2012.
Iana Andersona budou doprovázet: David Goodier (baskytara), John O’Hara (klávesy), Florian Opahle (kytara), Scott Hammond (bicí).

Britská kapela Jethro Tull vznikla v roce 1968, vydala 30 studiových a živých alb, kterých prodala více než 60 milionů po celém světě. Během své 50leté historie skupina odehrála více než 3 000 koncertů ve více než 50 zemích světa, přičemž každý rok stihli odehrát více než 100 koncertů (!).

Vstupenky na tento výjimečný koncert zakoupíte v síti Ticketpro a Ticketportal. Koncert je k sezení a omezený počet vstupenek bude k stání.

Plakát

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.