LITERÁRNÍ SOUTĚŽ PRO STUDENTY TURNOVSKÝCH STŘEDNÍCH ŠKOL

0

Blíží se Vánoce a s nimi spojené nákupy dárků. Předvánoční čas je též období zvýšeného počtu soutěží o nejrůznější ceny. Redakce TvA ve spolupráci s Antikvariátem-knihkupectvím Bartůněk v ulici 5. května tentokrát přichází s nabídkou soutěže literární pro studenty turnovských středních škol. Pravidla jsou následující: Soutěžící musí být studentem střední školy. Literární útvar (úvaha, báseň, reportáž…) necháváme na autorech. Text nesmí přesáhnout 50 řádků.

Vyberte si jedno z témat:
1. Můj nej… zážitek z Vánoc.

2. Můj nej… zážitek ze školní jídelny.

 

Výsledky svého snažení nám posílejte elektronicky na adresu: info@turnovskovakci.cz . Mail musí obsahovat telefonické spojení, jméno a název školy, vlastní text musí být připojen jako samostatná příloha!).

Soutěžní práce budou přijímány do 8. prosince, výsledky budou oznámeny v posledním letošním vydání novin TvA 15. prosince.

 

Odbornou porotou budou vybrány tři nejlepší práce. A ceny? Jak jinak, jsou také literární.

1 cena – kupon na volný nákup knih v hodnotě 1000 Kč.

2 cena – kupon na volný nákup knih v hodnotě 500 Kč.

3 cena – kupon na volný nákup knih v hodnotě 300 Kč.

 

Kupony budete moci uplatnit v Antikvariátě-knihkupectví pana Bartůňka v ulici 5. května (tel. 481 323 865). Literární práce výherců budou postupně zveřejněny v tištěné i elektronické verzi TvA . Doufáme, že se studenti nenechají zahanbit a s vidinou odměny nás překvapí svou účastí. Těšíme se!

 

Redakce TvA

Související články (celkem 5)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.