KOUČ KOTRMAN ODCHÁZÍ, V MÍROVÉ SE DO KOPAČEK OBUJÍ ŘEMESLNÍCI!

0

Michal Kovář s Janem Bednářem jsou novým trenérským tandemem, jenž se pokusí o zázrak v podobě záchrany nováčka v nejvyšší krajské soutěži. „V pondělí 31. března výbor SK přijal rezignaci trenéra Zbyňka Kotrmana, který tak po vzájemné dohodě odstupuje ze své funkce. Jeho post zaujmou pánové Michal Kovář s Janem Bednářem,“ dorazila na naši elektronickou adresu od sekretáře Jiřího Kadlece oficiální zpráva SK Mírová p. Koz. Jak TvA informovalo, po nevydařeném podzimu mírovský lodivod již svou rezignaci nabídl, ale výkonný výbor ji tehdy odmítl.

Hráčský kádr poté doznal přes podzim a zimu podstatných změn a nově tvořený tým s početnou enklávou semilských borců i přes náznak herního zlepšení v Hrádku nezvládl ani vstup do rozhodující jarní části mistrovského ročníku 2013 – 2014. Mezním okamžikem pro ukončení spolupráce trenéra s klubem tak byla zřejmě vysoká domácí prohra se Skalicí.

Nutno připomenout, že trenérská cesta Zbyňka Kotrmana, bývalé brankářské opory Turnova, kde ji i po ukončení aktivní činnosti načal, přinesla Mírové historické úspěchy a obec zviditelnila v celém kraji, a to bez ohledu na okolnosti, které postup do KP provázely. A v Mírové jsou si toho dobře vědomi, o čemž svědčí i citace zbylého odstavce veřejného komuniké: „Chtěl bych touto cestou jménem našeho sportovního klubu, hráčů a fanoušků poděkovat panu Kotrmanovi za jeho práci a sportovní úspěchy, na nichž se v SK Mírová výrazným způsobem podílel,“ uzavřel Jiří Kadlec.

Jak se zásadní změna ve složení realizačního týmu projeví, odhalí až nejbližší výsledky mírovských fotbalistů. Ti teď zajíždějí do České Lípy, aby po týdnech nato doma přivítali nejprve Doksy a poté Doubí.

Zpracoval Karel Vodrážka, vodraz@centrum.cz

Související články (celkem 18)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.