BOUDA NA ULICI (TENTOKRÁT V PARKU)

0

V sobotu 11. června od 10.00 do 14.00 hodin proběhne v Turnově v parku za letním kinem už čtvrtý ročník tradiční dětské slavnosti Bouda na ulici. Letošní ročník se však nese ve znamení několika významných změn. První změnou je posunutí termínu z dubna na červen a z všedního dne na sobotu. Všední den umožnil účast škol a zajistil tak vysokou návštěvnost akce (v roce 2010 to bylo okolo 3000 lidí), sobotní termín by měl umožnit účast celých rodin. Chceme totiž, aby akce nebyla jen dětským dnem, ale rodinným dnem, který si rodiny z Turnova a širokého okolí užijí společně.

Druhou změnou je přesun z ulice 28. října do parku za letním kinem. Tento přesun je ovlivněn jednak dopravní situací v Turnově, ale nové místo nám umožní nabídnout i atrakce, které by na ulici nemohly být použity z důvodu velikosti.

n201105310929_vakci_92_011_akcecervenPoslední, a asi nejvýznamnější změnou, je charakter celé akce. K její přípravě jsme přizvali další organizace z Turnova a okolí, které si připraví vlastní stanoviště. Jednota bratrská Turnov a Nová naděje, o. s., opět zajistí velké nafukovací atrakce (skákací hrad, aktivní centrum, bungee running, bludiště), ale i další už známé i nové atrakce (lezení na bedny od piva, lezecká stěna, házení na terč a další), vlastní stanoviště si však připraví i tyto organizace z Turnova i okolí: Centrum volného času Žlutá Ponorka (výtvarná dílna Akční malba + labyrint), Policie ČR (policejní vůz + ukázka techniky), Městská police Turnov (policejní vůz + ukázka techniky), Hasičský záchranný sbor (hasičský vůz s žebříkem), Agroturistická jízdárna „U Škodů“ (jízda na ponících), Farma Černohous Malý Dub (malá zoo), Centrum pro rodinu M.E.D. Semily (dílna Potichu v lese), Bio farma Klokočí (práce s kolovrátkem).

Partnery akce v letošním roce jsou: Město Turnov, VZP a firmy Zikuda, Saloon u Supa, Preciosa, Polygraf, KC Turnov, Autosklo Turnov, Dehes.

 

Více informací postupně na www.thebouda.cz

Související články (celkem 7)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.