Víkendové pozvánky

0

V pátek komentovaná „kamenářská“ prohlídka města a koncert před Střelnicí, v sobotu do Českého ráje opět vyjede parní vlak, ožije Šťastná země, konají se řemeslné dílny v muzeu. Je tu také strašidelné noční bloudění v kukuřici (ZDE). V neděli mj. hrají loutkáři na Dlaskově statku. Na Valdštejně se koná „Středověký víkend“.

Pátek 26. července
* MAREK DOUBRAVA. Hudební skladatel, bývalý kytarista skupiny Tata Bojs a jeden z ústředních členů skupiny Hm… ve svém sólovém programu zahraje věci známé i poklady ze šuplíku. Koncert, Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19.00 hodin. Zdarma.

Sobota 27. července
* FESTIVAL ČIPERKAFEST PRO CELOU RODINU. Koná se ve Šťastné zemi v Radvánovicích u Turnova. Vystoupí Čiperkové a další. Program probíhá na dvou pódiích, bude se péct největší bublanina v ČR, která má být zapsána do knihy rekordů. Mj. vystoupí i youtuberka Mína se svým nejsledovanějším klipem v ČR za loňský rok. Program od 10.30 hodin. Více na www.ciperkafest.cz.
* DŮM PŘÍRODY V DOLÁNKÁCH: Romantický Český ráj. Komentované promítání fotografií s Vojtěchem Šťastným (od 17.00 česky a od 18.30 anglicky).
* ZÁMEK SYCHROV: SLAVNÉ OPERETNÍ MELODIE od 18.00 hodin v zámecké oranžérii. Na programu jsou árie z oper Veselá vdova, Země úsměvů, Polská krev ad. Jednotné vstupné 150 Kč.
* ZUZANA NAVAROVÁ – CARIBE. Na prvním sólovém albu nazpívala Zuzana Navarová španělsky písně svých oblíbených latinskoamerických autorů za doprovodu Caribe Jazz Quintetu. Poslechový večer, Turnovské léto 2019. Před KC Střelnice od 19.00 hodin. Zdarma.

Sobota 27. a neděle 28. července
* HRAD VALDŠTEJN: STŘEDOVĚKÝ VÍKEND. Středověk na hradě všemi smysly. Vždy od 9.00 do 17.30 hodin.

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.