ČERVENCOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

Tradičně jich není mnoho, nicméně vítáme materiál, který vznikl na turnovské radnici, a který shrnuje prázdninový provoz na všech hřištích ve městě. Pokud si budete chtít zasportovat a využít tuto nabídku, máte se na koho obrátit. A pak je tu samozřejmě areál koupaliště v Maškově zahradě. Ten letos doznal drobných změn a vylepšení…

PROVOZ HŘIŠŤ A SPORTOVIŠŤ V TURNOVĚ O PRÁZDNINÁCH
O letních prázdninách v červenci a srpnu mohou rodiče s dětmi a široká veřejnost navštěvovat několik hřišť, sportovišť a otevřených dětských a školních hřišť. Některá jsou volně přístupná, jiná mají vymezeny určené dny a hodiny. Přesná provozní doba je napsána na provozním řádu každého hřiště.
* Oranžové hřiště (Duhová energie), Alešova ul. Volně přístupné hřiště z části s asfaltovým a z části s umělým povrchem, správce p. Reichl, tel. 737 766 255.
* Atletický stadion, Skálova ul. Volně přístupný stadion. Pro organizované skupiny informace v kanceláři MST, tel. 702 156 662. Součástí sportoviště je i volně přístupné workoutové hřiště.
* Víceúčelové hřiště s umělou trávou a hřiště na beachvolejbal. Maškova zahrada. Hřiště jsou přístupná veřejnosti a návštěvníkům koupaliště. Při případném pronájmu bude hřiště na čas pronájmu uzavřené. Informace v pokladně koupaliště.
* Hřiště za sokolovnou, Turnov – Mašov. Pondělí až neděle 9.00–17.00 hod., správce hřiště p. Baraňuk, tel. 732 701 707. Děti a mládež mají vstup zdarma.
* Hřiště TJ Turnov, Daliměřice – Bezručova ul. Volně přístupné hřiště s umělým povrchem s možností pronájmu pro organizované skupiny. Objednávky – tel. 739 589 524, 604 109 976 (dlouhodobé rezervace: 481 321 435). Děti a mládež volný vstup dle provozních informací na hřišti.
* Základní škola 28. října. Červenec: pondělí až pátek 12.00–20.00 hod., srpen: pondělí až sobota 9.00–18.00 hod. Správce hřiště – tel. 731 712 068. Děti a mládež s doprovodem rodičů vstup zdarma. Dospělí se zájmem o pronájem hřiště – zpoplatněno dle platného ceníku.
* Základní škola Žižkova. Červenec: pondělí až sobota 9.00–17.00 hod., srpen: pondělí až pátek 12.00–20.00 hod. Správce hřiště, tel. 739 988 748. Děti a mládež s doprovodem rodičů vstup zdarma. Dospělí se zájmem o pronájem hřiště – zpoplatněno dle platného ceníku.
* Gymnázium Turnov, ul. Jana Palacha. Přístup o předchozí telefonické dohodě, správce hřiště – tel. 778 538 618.
* Venkovní posilovna v Rývových sadech. Volně přístupné venkovní fitness hřiště pro mládež, dospělé i seniory.
* Hřiště pod Základní školou Alešova ul. (Prouskova ul.). V letošním roce není možné toto hřiště po dobu rekultivace využívat, je zakládán nový trávník se závlahou pro lepší sportování pro nadcházející sezónu.

AREÁL MAŠKOVA ZAHRADA
Areál koupaliště v Maškově zahradě je otevřen o prázdninách denně od 9.00 do 20.00 hodin. Zavřeno je pouze při nepřízni počasí, proto za deště a chladna sledujte internetové nebo facebookové stránky areálu.
Novinkami pro letošní rok jsou místa pro slunečníky. Nově je zřízena půjčovna slunečníků za symbolický poplatek. Další novinkou je hřiště na minigolf. Osvědčené zůstává – šlapací autíčka, noční koupání s hudbou atd.
V letošní sezoně dochází také ke zvýhodnění vstupu na čipové karty. Pokud budete areál navštěvovat pravidelně, tak se vám pořízení čipové karty vyplatí. Více informací najdete na www.maskova-zahrada.cz.

Jak to na koupališti aktuálně vypadá, zjistíte z on-line přenosu webové kamery:

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.