PARLAMENTNÍ VOLBY 2017, DÍL PÁTÝ

0

Do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR kandiduje v Libereckém kraji 24 subjektů. Volby se konají v pátek 20. a v sobotu 21. října. V pátek jsou volební místnosti otevřeny od 14.00 do 22.00 hodin, v sobotu od 8.00 do 14.00 hodin. Volební lístky mají občané dostat do svých domácností, když se tak náhodou nestane, lze volební lístky získat přímo ve volebních místnostech.

V Libereckém kraji obdržíte pro tyto volby celkem 24 volebních lístků, vybrat můžete pouze jeden z nich a na něm udělit maximálně čtyři (!) preferenční hlasy – populární „kroužkování“ známé z minulých voleb.

Podle vedoucího správního odboru turnovské radnice Zdeňka Hovorky se pro tyto volby v našem regionu nic nemění, všechny volební místnosti zůstávají na svých místech, voliči by tedy měli mít jasno, kam se k urnám vydat.

Jako v ostatních případech, kdy se něco důležitého děje, tak i tentokrát připravuje redakce TvA volební on-line vysílání. První zprávy z průběhu voleb se tu objeví již v pátek, zpravodajský blok s reakcemi Turnovanů bude naplno zahájen v sobotu po 14. hodině.

Související články (celkem 7)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.