ZAHRAJÍ SI TURNOVŠTÍ SNAP CALL JAKO PŘEDKAPELA LEGENDÁRNÍCH AC/DC? TO ZÁLEŽÍ TAKÉ NA VÁS!

0

Úspěšná turnovská hudební skupina Snap Call v tuto chvíli bojuje v soutěži o post předkapely na letošním pražském koncertu legendárních AC/DC, který se koná na letišti v Letňanech 22. května. Soutěž o předkapelu AC/DC vyhlásilo rádio Beat, kam v průběhu března mohly skupiny ze všech koutů republiky zasílat své nahrávky. Přihlásilo se 87 kapel různých žánru a seskupení. Ty se poperou o možnost zahrát si jako předkapela „elektrikářů“. Před management AC/DC se lze dostat na základě tří možností: kapelu vybere pořadatel, vybere ji odborná porota radia Beat, a třetí možností je zasílání esemesek.

Kapela Snap Call vytvořila kampaň pomocí youtubového videa a události na sociální síti Facebook, kde nabádá své fanoušky k zaslání esemesky, která je posune blíže k vysněnému cíli.
Video najdete ZDE: https://youtu.be/v4zSFtFOV58

Za sdílení a zaslání SMS jsou fanoušci zařazeni do soutěže o kapelový merch. Vše je důkladně popsáno v této události: https://www.facebook.com/events/1762990263932821/
(Cena SMS odpovídá tarifu odesílatele, zprávy nejsou více zpoplatněny.)

Chcete-li podpořit kapelu Snap Call, zašlete SMS ve tvaru: ACDC(mezera)SNAPCALL na tel. 720 001 222. Hlasování probíhá do konce dubna.

Partička Snap Call vznikla v roce 2012 v Turnově. V loňském roce vydala debutový singl a k němu natočila klip She’s on Fire. Kapela stylově míchá tradiční rock’n’roll, blues rock a dirty country, čímž si mimo jiné vysloužila vítězné místo v nejprestižnější tuzemské soutěži kapel Skutečná liga 2015. Letos ve spolupráci s agenturou N.S.E.F. a hudebním portálem MusicMap.tv objede tuzemské festivaly JamRock, Fire Fest, Rockování, Benátská noc a další.
V současné době kapela vystupuje ve složení: David Hlůže (basa, zpěv), Vojta Kořínek (kytara), Vítek Jíra (bicí) a Lukáš Václavík (kytara). Viz také: http://www.musicmap.tv/interpret/snap-call

Vojtěch Kořínek, snapcallband@gmail.com

Související články (celkem 6)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.