TURNOVŠTÍ SNAP CALL UŠLI LETOS NA PODZIM SLUŠNÝ KUS CESTY (VIDEO)

0

V průběhu sobotní noci z 12. na 13. září natočila turnovská rock’n’roll’n’bluesová kapela Snap Call svůj první profesionální hudební klip. Točilo se na parkovišti u autobusového nádraží mezi mosty na účasti krásných slečen a legendárních korábů amerických dálnic. Už tím se kapela zapsala do historických záznamů města, protože tohle před ní tady ještě nikdo nezkusil. Skladba se jmenuje ´She`s On Fire´, klip byl slavnostně uveden do života v turnovském klubu Magic na konci října.


„Myslím, že křest klipu se nám docela povedl, v klubu bylo plno tak, že nám majitel říkal, že na podobné akci ještě tolik lidí neměli. Bezprostředně poté jsme klip nahráli na YouTube, má zatím šest a půl tisíce zhlédnutí, můžeme být spokojeni. Ohlasy jsou dobré i takové nakopávající, tak pro nás jen dobře,“
uvedl za kapelu Vítek Jíra.

Aktuálně se skupina dostala do semifinále nejprestižnější soutěže kapel pro Česko a Slovensko s názvem „Skutečná liga“. Na začátku byla necelá dvoustovka skupin, nyní se jich posledních deset – včetně Snap Call – popere o pohádkovou cenu pro vítěze v hodnotě 500.000 Kč! Více se dozvíte na sociálních sítích.

Na podzim turnovská skupina pro své fanoušky přichystala podzimní tour se spřátelenou kapelou The Scoffers z Liberce. „Do konce roku bychom rádi ještě navštívili studio a natočili nové věci, které bychom chtěli po novém roce postupně vydávat, ale vše je zatím v jednání. Nyní se hodně těšíme a všechny zveme na velkou rockovou párty ve známém klubu Na Rampě v Jablonci nad Nisou. V sobotu 21. listopadu tady budeme hrát s pražskými Curlies a brněnskými Bombs from Heaven,“ zve Jíra.

Kapela Snap Call vznikla v roce 2012. Členy jsou:
David Hlůže (basová kytara, zpěv), Vojta Kořínek (elektrická kytara, zpěv), Lukáš Václavík (sólová kytara, zpěv), Vítek Jíra (bicí). Výsledky jejich práce si můžete poslechnout na www.bandzone.cz/snapcall.
Další informace najdete na https://www.facebook.com/thesnapcall a http://www.snapcall.cz/

Související články (celkem 6)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.